Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van sok hülye válasznak...

Miért van sok hülye válasznak (sablonos, értelmetlen) magas értékelése?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ennél még rosszabb amikor teljesen korrekt kiváló válaszok vannak lepontozva!
2013. ápr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A korrekt válaszokat áltlában az életképtelen tosz kis ganéj trollok pontozzák le, akiknek ez minden szórakozásuk a hitvány kis életükben, hogy arc nélkül, név nélkül játsszák a májercsávót a neten. A másik lepontozócsapatba meg azok a szánalmaskák tartoznak, akik mindenkit lepontoznak ha az nem nekiktetsző választ ír. Teljesen mindegy, igazat ír-e az illető vagy sem...ha egy ilyen fosfejű kis takony a fejébe vette hogy márpedig az ég zöld, akkor mindenkit sorba lepontoz aki azt írja, hogy az ég az kék. Nemtudom, az ilyenek azt hiszik, ezzel bármi is változni fog...

Rengeteg ilyen szerencsétlen lelkibeteg nyomorék él az országban, akiket kiskorúsítani kéne, olyan fokig ostobák hogy veszélyesek embertársaikra és magukra is.

2013. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem különösebben érdekel, nem ezt nézem először, csak mostanában figyeltem fel rá. Én általában elolvasom, utána néha megnézem az értékelést, s kiakadok, h ez miért 100% pl., amikor én 50 x %-on vagyok a k*rva jó tanácsommal, amit örülnék, ha én kaptam volna az adott kérdésre. Én ennek ellenére nem pontozok, lesz*rom az egészet, de húzzátok már fel a százalékomat. :)
2013. ápr. 23. 15:31
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért, mert azokat nem a hasznos válasz érdekli, hanem az, amit hallani akarnak. Az pedig sablon.
2013. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert itt azt értékelik, akinek a megnyilvánulásai legjobban közelítik az átlagot. Az átlag ilyen!!!
2013. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, h sok hülye el se olvassa azokat a válaszokat, amiket az 50% alattiak írnak, s így már egy kicsit zavaró ez a szavazós dolog.
2013. ápr. 23. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is vannak jónéhányan, akik nem is olvassák el a válaszokat, hanem néhány válasz kivételével mindenkit pontoznak lefelé. Én ezt elsősorban a sütés-főzés kategóriában tapasztaltam.


Vasárnap pl. valaki megkérdezte, hogy mennyire tartjuk még a szokást, hogy vasárnap rántott hús az ebéd?

Először csak azok voltak lepontozva, akik bevallották, hogy ők még tartják ezt a szokást, később pedig még azok is visszaestek 30-50 %-osra, akik teljesen másjellegű ebédeket készítenek.

Szóval néha-néha már valóban kiborítóak tudnak lenni. Szerencsére kezdem már megtanulni, hogy ne vegyen észre, és ne boruljak ki rajta.

Próbáld meg te is túltenni magad azon, hogy nem vagyunk egyformák.

2013. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tragédia ez, h túltegyem magam rajta, nem kell figyelembe venni a %-ot, s kész. Remélem a többiek is így gondolkoznak, s nem azért nem olvasnak el egy kommentet, mert sz*r az értékelése.
2013. ápr. 24. 19:29
 9/12 anonim válasza:
0%
seggbekuki
2013. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es: ha arra vágysz, biztos lesz, aki megadja neked, ha fiú vagy, ha lány. De tőlem ne várd, kivéve, ha jó csaj vagy. Küldj egy képet, s átgondolom.
2013. máj. 7. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!