Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan kérdés amit nem...

Van olyan kérdés amit nem szüntet meg a gyakori kerdesek?

Figyelt kérdés
A francba már :@
2013. jún. 6. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, az oldal tele van ilyen kérdésekkel, mint látod.
2013. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én azt nem értettem, hogy amikor tökre nem olyat írok ki, ami bármit is megsértene a szabályzatukban, akkor miért törlik..
2013. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Mert olyat írsz, ami megsértette, max nem ismered, hogy mi az amit írhatsz és mi az amit nem.
2013. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hármas tévedsz,én is tapasztaltam már ilyet nem is egyszer és nem mi vagyunk egyedül


Ez most olyan mintha én azt mondanám hogy nekem nem tetszik ez a virág mert piros színű.Erre fogja magát a Géza moderátor és törli a választ csak azért mert ő neki a piros szín a kedvence.Ez mi?

2013. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó, de mondj már egy olyat, amit letöröltek és szerinted nem kellett volna?
2013. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Jó írok egy példát


Volt egy olyan kérdés hogy egy csaj barátnője mindent vele fizetetett meg és tanácsot kért hogy mit tegyen


Én meg írtam hogy milyen egy barátnő ő,fizesse csak a barátnője költségeit hiszen egy igazi barátnőnek ez a kötelessége


Na ebben mi kivetni való volt?Milyen szabályt sértettem?

2013. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Vagy volt benne csúnya szó, vagy félre kattintott a modi :D
2013. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Na ebben mi kivetni való volt?Milyen szabályt sértettem?"


Ez a válaszoló értelmetlen dolgokat ír.

2013. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

#8


Ez egy szubjektív vélemény tehát már eleve nem lehet ezért törölni


Ha azt írtam volna hogy mi a Holdon élünk akkor érthető lett volna a törlés


Ha én azon az álláspontot vagyok hogy egy férfinak fizetni kell az italt a csajnak akkor nehogy már letörölje a modi csak azért mert ő úgy gondolja hogy nem kötelessége fizetnie neki...Ez az én véleményem,az pedig az övé,mindenkinek joga van megosztania a saját SZUBJEKTÍV álláspontját

2013. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Ha én azon az álláspontot vagyok hogy egy férfinak fizetni kell az italt a csajnak "


Igen, de a kérdésben egy csaj fizeti egy csajnak, legalább is ahogy leírtad a kérdést. Mondom, hogy értelmetlen dolgokat írogatsz.

2013. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!