Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek mivel lehetne...

Szerintetek mivel lehetne jobb ez az oldal? Milyen plusz szolgáltatásoknak örülnétek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, hogy privát üzenet küldésekor látszik a nicknevem.

(Persze választhattam volna olyan nicket regisztrációkor, amit sehol máshol nem használok, de annak idején nem gondoltam, hogy szükséges lenne. Azt láttam, hogy a kommentjeimnél ki lehet kapcsolni a nicknevem megjelenítését. Arról nem tudtam, hogy privát üzenet küldésénél látszik...)

2013. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén... milliónyi dolgot lehetne változtatni...

Pl.: egy órában is lehessen több kérdést feltenni, (úgy lenne, hogy pl.: 10 kérdés/nap, de azt bármikor felteheti. Ez azért előnyös, mert, ha valakinek egy csomó kérdése van, de egy egész napos programra megy, akkor fel tudja tenni reggel, és este választ kap rá.

Aztán, egy ilyen javaslatot meg lehetne szavaztatni az oldalon, tehát kéne egy szavazó rész itt az oldalon, ahol meg lehet szavazni az esélyesnek vélt ötleteket.

Aztán még az a problémám, hogy sok esetben nem értek egyet az oldal szabályzatával (pl.: nem lehet föltenni olyan kérdést, ami úgy kezdődik, hogy mi a véleményetek), meg nem lehet olyat válaszolni amiben egy LMGTFY-s linket helyezek el.

Na és a másik az, hogy az oldal nem tűri a kritikát. Múltkor feltettem egy kérdést (GYIK kategóriában) aminek a leírásában kritizáltam az oldalt, erre letiltották, azzal a szöveggel, hogy az ilyen kérdéseket, az info@gyakorikerdesek.hu-ra küldjem. Nem értem miért kellett letiltani, amikor egyszerűen a felhasználók véleményére voltam kíváncsi...

Egy szóval van még mit javítani...

2013. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem NAGYON DE NAGYON IDEGESIT EGY DOLOG!!!

Annak idelyen mikor regisztraltam, es kerte a nevem, en teljes egeszeben a rendes nevem irtam be (azt hittem, hogy ezt igy muszaly).

Igy most nem tudok privit irni senkinek, mert kiirja a nevem, es sokan megismernenek, mivel nagyon ritka a vezetek nevem es a masik nevem is (meg ilyen nevu szemelyel nem is talalkoztam).

Mar rengetegen panaszkodtak ez miatt, es annyira nem ertem ezt az egeszet, olyan nagy dolog lenne a moderatoroknak megcsinalni, hogy NEVET LEHESSEN VALTOZTATNI? Vagy most mi van? De komolyan!

2013. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!

EN TEVEDTEM! A nevet meg lehet valtoztatni csak e-mail-t kell kuldeni a moderatoroknak.

2013. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehetne a válaszolóknak választ írni. akkor nem úgy neveznénk egymást hogy "1. válaszoló" vagy "78%-os" vagy "aki 15:20-kor írt". Így egyértelműbben tudnánk más válaszokra reagálni.
2013. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok 5-s ezzel az a gond sztem., hogy akkor sokan a válaszokra válaszolnának, (mondjuk politika kategóriában mindenki ezt teszi, és ott jó is, de nem biztos, hogy minden kategóriában jó lenne, [habár ki tudja?])
2013. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!