Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A családi kapcsolatok kategóri...

A családi kapcsolatok kategóriában feltet kérdésekről miért gondoljátok azt, hogy kamu? Olyan hihetetlen, hogy manapság ilyen dolgok is megtörténnek?

2013. júl. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen az,túl sok tv néznek.
2013. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jesszus! A második nálam kiveri a biztosítékot!


El is kenődtem tőle. Azért elég imponáló lehet egy férfinak, ha ennyire gerjed tőle egy csajszi, akinél még csend is van.Hiába minden!

Voltak, vannak és lesznek is mindig gátlástalan, önző emberek, akik elérik a céljaikat és én elhiszem, hogy ez nem kamu, sajnos.

Az kamu, hogy a rosszak megbűnhődnek, a jók pedig elnyerik a jutalmukat.

Mindig az szívja meg, aki normális és figyel a környezetére.

Sokszor szeretném, ha én is tudnék ilyen "rossz" lenni, de nem tudok kifordulni magamból. ha szeretem a páromat, megszakadna a szívem, ha nem szeretne viszont.

2013. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amióta beköltöztem ebbe a lépcsőházba és látom, hogy emberek hogy élnek, meg hallgatom direktbe és nem direktbe is, azóta én már nem lepődök meg semmin.
2013. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!