Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem tervezitek, hogy lehessen...

Nem tervezitek, hogy lehessen felvenni kérdéseke Kedvencek közé?

Figyelt kérdés
Néha szeretnék egyes kérdéseket könnyen, gyorsan visszanézni. Sokat válaszolok, így ott melós lenne. Plusz, lehet, hogy semmi hozzáfűznivalóm sincs, teljesen meg van válaszolva. Mindenesetre én örülnék ennek az újításnak:)
2008. jún. 24. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre való az E-mail értesítés a kérdésekről.

Minden hajnalban megkapod, ha az általad bejelölt kérdésekre új komment/válasz érkezik.

Ha nem az új válaszok miatt akarod visszanézni a kérdéseket, akkor a böngésződ Bookmark beállításaival tudod ezt megoldani.

Úgy gondoljuk, ezen lehetőségek mellett egy ilyen fejlesztésre nincs szükség.


Másrészt az ilyen valójában nem-kérdés, hanem fejlesztési ötlet "kérdéseket" inkább az info(kukac)gyakorikerdesek.hu e-mail címre küldjetek.

2008. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pedig jó ötlet lenne. mert az ember lusta és sokszor pl a gyerekes topikban ezermillió kérdes közül megtalálni nehéz. és az emailcímemre elég hogy az én megválszoltjaimrol kapjak értesítést több levelecske oda ne fusson be.
2008. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legalább rendezni lehessen pl. időrendbe! Nekem állandóan össze-vissza adja be a megválaszoltakat!
2008. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Legközelebb nem ide írok. De, a bookmark is körülményes:) Ha látogatok hasonló oldalakat, (és látogatok...) hamar több100 könyvjelzőm lenne.
2008. jún. 25. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!