Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kérdések oldalon...

Névtelenül nevű kérdése:

A gyakori kérdések oldalon miért nem lövik már ki a reklámokat válaszírás alatt?

Figyelt kérdés

Képtelensét választ írni iPadről. A billentyűzet bezárja magát, ha a háttérben futó reklám vált a következőre. A folyamat villámgyors, éppen írok, egyszer csak a billentyűzet helyén egy reklám. Rábökök a betű helyén lévő reklámra, mert nem tudom megállítani már a kezem. Az oldal elnavigál a reklám linkjére. Minden, amit addig beírtam, elveszett.

Nézem a reklám oldalát, negyedórai munkám oda. Felfoghatatlan, hogy engedheti meg magának ezt egy ennyire látogatott oldal.

Ezt a kérdést sem tudtam kiírni csak asztali gépről.

Már 2x írtam levelet nekik, de semmi.

Most fogom magam, kiírom a kérdést, és jelentem a moderátornak, hátha így elolvassa valaki.

Halljátok? Kéne gondolkodni!!!!!



2013. júl. 19. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
xDxDxD A moderátorok ezt nagy ívben fogják leszarni. Ebből nekik pénz jön be. Nem fogják csak miattad kiszedni az oldlaról.
2013. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Adblock?
2013. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azta! Ezt hogy csináltad? ilyen gyors választ! :))
2013. júl. 19. 12:54
 4/9 anonim válasza:
100%

Jaja, biztosan van iPad-re is reklámszűrő.

Én utálom a reklámokat, úgyhogy én mindenhol használok reklám-szűrőt, ahol csak tudok.

2013. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves Adblock!


Segíts, ha ezt ki tudom kapcsolni. Légyszi. Nem tudom, hol van ilyen beállítás.

2013. júl. 19. 12:55
 6/9 A kérdező kommentje:
App storeban nincs. Safarihoz.
2013. júl. 19. 13:02
 7/9 anonim válasza:
Nálam, iPad Minivel is ez a helyzet.
2013. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, legalább elolvasták.
2013. júl. 19. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Efelől az Apple nevű cégóriásnak kéne panaszkodni. A milliárdos költségvetésükkel és profi szoftvervfejlesztői gárdájukkal ők előbb fognak tudni megoldást találni a dologra, mint a gyik.

Amúgymeg Opera értelmesebb böngésző és hozzá biztos van Adblock.

2013. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!