Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ennék így mi értelme van?

Ennék így mi értelme van?

Figyelt kérdés
Az van pár napja ,hogy nem tudok pontozni,azaz rámegyek,hogy mondjuk hasznos eltűnik a kéz,mikor meg frissítek olyan ,mintha semmi nem is lett volna értékelve a válaszok közül.Ugyanakkor engem a sok "okos" unatkozó kislányka lazán letud lepontozni. Nem vagyok már új felhasználó sem. Ez lenne így egy hiteles valami?
2013. aug. 4. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
A hiba a te készülékedben van. Próbálj másik böngészőt, vagy ha nagyon ráérsz, rakd újra a gépet.
2013. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennék így mi értelme van: lazán letud lepontozni?
2013. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ja igen, jól megaszontam.nem így akartam megfogalmazni,nem olvastam át ,utána meg már nem tudtam változtatni rajta. De legalább a trollok is főszerephez juthatnak.


Első: köszi,megpróbálom másik böngészővel. De ez az oldal hibája lesz,mivel telefonról is ugyanaz a helyzet. 1 gép meg 1 mobil nem hiszem h egyszerre romlik el.

2013. aug. 4. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll, de ha kérdésed van, amire választ vársz másoktól, akkor illene azokat a másokat legalább annyival megtisztelni, hogy mielőtt elküldöd a kérdést, átolvasod. Fogalmazás, helyesírás rendben van-e.
2013. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most ez a legnagyobb gondod az életbe? Ha nem tetszik ,van elég kérdés még,nem kötelező erre válaszolnod. Meg ha nem is tudsz érdemben,akkor felesleges!
2013. aug. 4. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

A 2. válaszoló 82%-os nem én vagyok:)

2013. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
közben megpróbáltam másik böngészővel,avval működik. Valószinű a mozila a hibás és valóban nem az oldal.
2013. aug. 4. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az élet értelme.
2013. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!