Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Folyton fennakadok az automata...

Folyton fennakadok az automata trágárságszűrőn!?

Figyelt kérdés

Szeretnék feltenni egy jó hosszú kérdést, esküszöm semmilyen csúnya szó nincs benne, vagy ha van s mindent kicsillagoztam de egyszerűen nem engedi kitenni. Legalább 30x végig olvastam már és nem tudom mi lehet a baj.

Kezdek ideges lenni :D



#automata #trágásrságszűrő
2013. szept. 11. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A f**z szót pl. Csak két csillaggal engedi nekem :D Próbáld meg csúnya szavak nélkül kifejezni magad. :) Lehet mégis van valami. Elküldöd privátban azt a kérdést? Hátha találok ott kakukktojást.
2013. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Néha a patkányt,a gyökér szót sem engedi
2013. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A f**sz volt a baj :D Pedig kicsillagoztam de tényleg csak kettővel engedi... És nem is azt írtam, hogy f**sz hanem, hogy f**szi... :D
2013. szept. 11. 16:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez óriási! :D Akkor nagyon szívesen, barátom! :)
2013. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 11. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez időnként előfordul velem is. Sokszor nem is különösebben csúnya szavak miatt csinálja, amire nem is gondolna az ember. De az is igaz, hogy sok csúnya szót már nem lehet olyan egyszerűen beírni, mint régen. Sok szónál csak pontot tesznek egy betű helyére, de mivel sokan tesznek így gondolom az is bekerült a tiltottak közé. Ilyenkor érdemes valami más karaktert használni, valami ritkábban használtat. - Már ha mindenképp úgy akarja kifejezni magát az ember.
2013. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül a vulgaritás miatt, hanem van, hogy egyéb okból "kell" trágár szót írnia egy embernek. Pl. egy történet elmesélésénél idézel valakitől, vagy éppen az a probléma, hogy ezt-azt mondott, akkor nem írhatod körül, hogy:

Azt mondta rám, hogy te szellemileg kevésbé érett, értelmes, intelligens gondolkodásra alkalmatlan férfi nemi szerv. :D Hanem csak " Azt mondta, rám, hogy te h*lye f**sz.

2013. szept. 15. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az előbb az anyäd kifejezést nem engedte ékezettel, ez viszont nemtudom miért csúnya szó....:D
2013. szept. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom egyetlen kifejezésként került bele a szűrőbe, mint "k**va any*d". :D
2013. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig olykor muszáj kicsit elszakadni az átfésült beszédtől. Főleg a hatodik jósnős kérdésnél...
2013. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!