Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldalon miért nem lehet a...

Az oldalon miért nem lehet a kérdéseket is értékelni?

Figyelt kérdés
Mert ha jeleznék azt is már a kérdések felsorolásánál, hogy pl. az aktuális kérdező 30 %-os kérdéseket tesz fel, akkor megszűnnének vagy visszacsökkennének a hülye kérdések. Ki lenne az a bátor, aki hülye kérdésre válaszol? :D
2013. szept. 21. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de nem lenne rossz ötlet..
2013. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó lenne!:)
2013. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne, akkor a humor és az ezotéria rovat becsukhatná a kaput. Ezeken e helyeken a selejt 90% feletti.
2013. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam,akkor lenne különösen jó,mikor csak azért tesz fel egy kérdést,hogy direktbe lehúzzon mindenkit,vagy mikor provokatív kommenteket ír a kérdező. DE már amire most lehet pontozni,az sem úgy működik ,ahogy kéne,ugyanaz lenne,pofára menne a pontozgatás,nem lenne tisztességes . Innentől meg nem lenne mérvadó a 30% os kérdés.
2013. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek. Egyfajta kérdésértékelés most is van, ez a jelentés. Tudom, akérdező nem erre gondol.

A moderáció sem úgy működik, hogy korrekt legyen itt az élet. Vannak kérdések, amelyek tíz percig nincsenek kint. Iszonyú nagy trollkodások meg védelmet élveznek.

A válaszokban meg képesek vagyunk arra, hogy jogi kérdéseknél a jogszabályt lepontozni. Állattartásnál biológus, orvos szakszerű válaszát lehúzni.

2013. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ezt a kategóriát olvassák e a moderátorok, és tesznek e javaslatot az ötleteink alapján.
2013. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Harmadikkal teljes mértékben egyetértek. :DD
2013. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de nekem néha a stresszes napok alatt kifejezetten jól esik egy-egy marhaságot olvasni.No jó,azért van ami nekem is fáj,de sokszor szállóigeként használjuk!!És igazából mi alapján szelektálnánk,mert hát minden kérdéshez megvan a maga szintjén az érdeklődési kör.Lsd.ezotéria,azon vigyorgok a legtöbbet de ugyanakkor megdöbbent,mennyi embernek ez tök komoly.Utoljára pedig:ha valaki hülyeséget kérdez,attól még lehet,hogy profi választ ad más témában.És a kör bezárult! Szép napot :)
2013. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!