Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek, hogy létezik ilyen?

Szerintetek, hogy létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Szerintetek, hogy létezik ilyen? Ha valaki a kategória toplista szerint felfelé kúszik, pár nap alatt bent van az első 40-ben,minden stikli nélkül, viszont a %-a napi szinten 2 pontal csökken (tehát mondjuk 70%-ról, 68, 66 stb-re változik naponta, miközben 100%-okat kap a válaszai után.).


Bocsánat, ha rossz a kategória, csak nagyon érdekelne, hogy ezt hogy lehet megcsinálni..


2013. okt. 9. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tom én tegnap voltam 63%-on ma meg 62-őn.

De mégis 12 helyet kúsztam felfele.

2013. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az még mindig csak 1%:D
2013. okt. 9. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
na, de most dik mé má he?
2013. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azon túl, hogy gyorsiramba le lett véve a kérdéském a jól láthatók közül:DD


Szóval nem értem ezt a számtechproblémát ami nálam rendszerint előfordul:XD

2013. okt. 9. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már nem is értem egyáltalán ezt a pontozási rendszert. Van olyan válaszom, ahol ilyen 13%ban hasznos. Az hogy a rákba lehet? 10 percre rá, miután kiírtam.

Meg mindegy mit csinálsz, csak csökkenni fogsz, max. lassabb ütemben. Sz*rul van megcsinálva az egész, ne foglalkozzál vele. Akik ilyen összesítésben vannak 10-20 % körül, azokra nem figyelek egyedül. :) A többiek versenyképesek.

2013. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!