Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A válaszolókrs miért nem...

A válaszolókrs miért nem tudnak rászállni?

Figyelt kérdés

Sok kérdésem Törölték, és nem is voltak durvák, inkább viccesek!

Bezzeg a trollokra mmiért mem szállnak rá? Annyi valaszadó idiótázott le, azt nem törlik, de a kérdéseket igen!

A trollokat miért nem fenyegeti?



2013. dec. 31. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
egy normális ember nincs ezen az oldalon amúgy
2013. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Van mit javítani ezen az oldalon. Nem lehet feltenni olyan kérdést, hogy ,,Mi a véleményetek" valamiről?? Mégis miért? A válaszolókra meg azért nem szállnak rá, mert belőlük túl sok van, úgyhogy ha valaki nem jelent egy választ, akkor egyáltalán nem is foglalkoznak vele (szerintem), kérdéseknél viszont az összeset átnézik. Amúgy kategóriánként abszolút változik az engedékenység mértéke. Szerelem, szex, ezotéria kategória -> abszolút engedik elszaporodni a trollokat (végül is jogosan, mert nagyon sok az idióta kérdés, amire jogosan írogatnak a trollok), egyéb kérdések -> itt is viszonylag engedékenyek a politika kategóriában pedig elég sok a bitnáci, habár ebben javulást láttam az elmúlt 1 év óta.
2013. dec. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igazad van,én akárhány ilyen kérdést feltettem ,mindig levették és bannoltak,csodálom ,hogy még ezt a kérdést nem vették le. Nekem is ,belém kötöttek kis taknyok,azokat nem vették le,én válaszoltam nekik,sorba szedték le a kommentjeimet. Vannak olyan kategóriák ,amikben humorérzékük nulla az embereknek,de a szemétkedésben otthon vannak. Engem az se érdekelne ha trollkodik,de akkor ne csak az enyémet töröljék,hanem az övéiket is. úgy lenne igazságos,de mondom csodálom,hogy még nem szedték le a kérdésedet..
2013. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mintha nem volna rohadt egyszerű visszaregisztrálni. 15 percen belül új e-mail címmel együtt megvan. Dinamikus IP korában nincs igazán "éle" a kitiltásnak, hehehehe.
2014. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!