Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kit mennyire foglalkoztat a...

Kit mennyire foglalkoztat a toplista eredménye?

Figyelt kérdés
Kérdem én Humbák Feri.

2014. jan. 12. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát engem semennyire sem.
2014. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem! Hát ahogy elnézem másokat sem nagyon :D
2014. jan. 13. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem se nagyon érdekel, néha kíváncsiságból rálesek, hogy mi van :)
2014. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én kissé versenyző típus vagyok, akkor lehet azért foglalkoztat... amúgy persze, hogy hülyeség, fizetni nem fizet :D
2014. jan. 15. 10:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem kezdetben az izgatott, hogy az egyáltalán mi. Nem teljesen értettem, hogy mások válaszainál miért vannak holmi százalékok. Mostanra összeállta a kép.


Magán a listán elhűlve látom, hogy amíg nekem van kb. 150 pontom, addig másoknak 3500. Ez simán behozhatatlan, bennem ez a lemaradás már nem vált ki versenykésztetést.


A százalékok képzése pedig eléggé kádáros ahhoz, hogy csalóka legyen. Ahol 'kádáros' alatt azt értem, ami a Kádár-rendszer szemlélete volt, az átlagra húzás. Ha a többiekéhez hasonlatos a véleményed, az jó, ha azokétól eltér, akkor az nem. Mert a többség mindent jobban tud???


A százalékok attól is csalókák, hogy nem elég az én szorgalmam, olvasói aktivitás is kell hozzá. Megírok egy szép, összeszedett fél oldalas választ és senki be nem pontozza. Akkor statisztikai értelemben nem is csináltam semmit.

2014. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Ismeros vagy nekem Feri!


Engem itt a nevem miatt pontoznak le nehogy mar erdeklodö 11 ő vel jobban tudja mint a sajat neven regisztralo ember!

2014. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem pontoztam én le senkit sem amikor még rendszeres felhasználó voltam, és figyeltem is arra, hogy reálisan értékeljem meg a válaszokat, hiszen ha csak lefelé pontoztam volna akkor magammal b...m volna ki.
2014. febr. 24. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!