Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért pontoznak le engemet...

Miért pontoznak le engemet nagyon, és hogy tehetném a pontozás százalékomat, hogy magas legyen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Talán, ha normálisan válaszolnál egy kérdésre. De amúgy vannak humor heroldok, akik direkt lepontoznak mindenkit.

Üdv, J

2014. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden esetben azon múlik hogyan válaszolsz.... Van amikor akármit írsz ,csak azért is lepontoznak,mert vagy összevesztél valakivel korábban ,vagy kifogtál egy hülye társaságot.. Hogyan tehetnéd magasabbá? Has teszel fel kérdést azért is kapsz pontot ,illetve az értékelésekért is,de azt hogy a sok elmebeteg miként pontoz téged ,azt nem tudod befolyásolni. Egyébként megsúgom,semmi értelme ennek a százalékos baromságnak... Én indultam 82-ről,lett 72,tegnap még 68 volt,most meg láthatod.... Pedig nem volt semmi vitám,nem írtam semmi olyat,ahol lehúztak volna.
2014. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Kettes válaszadóvel egyetértek sokak csak szimpátiából pontoznak fel vagy azért, mert helyesen válaszolsz egy kérdésre nemtom, hogy tudnak felismerni, ha névtelenül írsz?, de azért is lepontoznak mert nem vagy szimpatikus, nekik.
2014. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Értelmes, komoly válaszokat adsz és/vagy jól trollkodsz. ;)
2014. febr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!