Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell mindig küzdeni a...

Miért kell mindig küzdeni a rendes válaszokért?

Figyelt kérdés

Adott pl. egy nehéz kérdés, honnan lehet valamit beszerezni, mennyibe kerül, miért nem működik stb.

Nehéz lenne a "mire kell az neked" és "ne csináld" jellegű válaszok helyett azt írni amit a kérdező tudni szeretne?



2014. febr. 9. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki olyat kerdez, amit a Google nem tudna megmondani, altalaban kap rendes valaszt. Akkor szoktak trollkodni, ha a kerdes kiirasa helyett siman megnezhette volna a Google-ben a kerdezö, es valoszinüleg hamarabb kapott volna valaszt.
2014. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ide jövök legutoljára :D
2014. febr. 9. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

"Adott pl. egy nehéz kérdés"

"mennyibe kerül"


Ez tetszett :D


Mert a legtöbb ember buta, de mint a s*ggem. Nem tud értelmesen kérdést feltenni, lényegi dolgokat kihagy, és látni szerencsétlenen, hogy azt sem tudja mit akar csinálni, csak "neten látta".

Akkor persze, hogy kérdőre vonom, hogy mondja már el, mi a francnak akarja. Miért lesz neki jobb, tud-e valami konkrétumot mondani, vagy csak nem tudja mit csináljon szabadidejében (pl rootolás, bootloader nyitás).

2014. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elmesélhetnéd, hogyan küzdesz ilyenkor. Lehet, hogy én is alkalmaznám...
2014. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trafó1 ***** válasza:
Hüle kérdésre hüle válasz.
2014. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érthető, de nehéz kérdéseket szoktam feltenni.
2014. febr. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!