Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Letiltottak a gyakori kérdések...

Letiltottak a gyakori kérdésekről és a többi gépről sem tudok semmit csinálni ez miért van?

Figyelt kérdés
Csak az én gépemen használtam ezt a fiókot de a ház többi gépén sem tudok belépni MÁS felhasználóval, azon kívül még van 1 gép és 2 laptop és 1 telefon de egyikről sem tudok írni más felhasználóval sem, pedig azzal sosem léptem be (sem mással) amit letiltottak ez miért van? úgy értem hogy akkor az összes gépet leiltották a házban?
2014. febr. 11. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

IP címet tiltottak.

De nyilván nem oktalanul lettél kirakva, viseld büntetésed.

2014. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A belső hálózatban minden eszköznek egyedi IP-címe van, hogy ne ütközzön a kommunikáció. A net felől nézve a hálózatnak 1 db IP címe van, függetlenül attól hogy 1 gép van a házban vagy 100 összesen.


Az IP alapú tiltás miatt az összes fiók tiltva van, mivel ugyanazt az IP-címet használják.

2014. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
És akkor ezt a kérdést hogy sikerült kiírni?
2014. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy, hogy ezt az egyik barátnőm kérdezte csak mivel letiltották, nem bír kérdezni. hát nem logikus?
2014. febr. 11. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Változtasd meg az íp t és máris régi minden
2014. febr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!