Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért vannak a Gyakorin (vagy...

Miért vannak a Gyakorin (vagy úgy az életben) olyan "egyének", akik majd minden válaszukban csak sértegetni képesek a másikat?! Példa lent.

Figyelt kérdés

Például megkérdeznéd a nagyérdeműt, hogy mennyibe kerül az XY csoki, mert hogy egyszer ettél már, és kegyetlenül finom. Vagy milyen fajta az a nadrág, mert irgalmatlanul szép.


Erre - biztos lehetsz benne - tízből kettő valami ilyesmit vág a képedbe:


1. "200 forint az az ehetelen moslék."


2. "200 forint, de az az okádék soha nem is volt csokoládé, hanem az valami ocsmány kinézetű korcs ötvözet."


Nem azt kérdezték tőletek hülye barom banda, hogy mennyibe kerül?! Nem leírta a kérdező a pofátokba, hogy NEKI(!) MENNYIRE tetszett?!


Egyszóval miért kell olyan válaszokat itt kapni (akár nekem, akár másoknak - sajnos vannak bőven példák szép számmal), ami vagy nem vág a témába, vagy témába vág, de még jóóól oda is b*sznak a kérdezőnek egy totális hülyeséggel?!

Ki a franc kérdezte a véleményeteket?!

Miért kell ha árról, vagy helyről, vay méretről, vagy típusról, vagy tudom is én miről kérdeznek, teljesen mást válaszolnia pár idióta beképzelét majomnak?!


És még nekik áll feljebb, vicc.



2014. ápr. 8. 11:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Már ezer ilyen kérdés volt, mert sokan csak trollkodnak itt, alapból bunkók, főleg szerintem a fiatal generáció...
2014. ápr. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én ezekről a kérdésekről nem tudtam. Részben igazad is van, de kis részben (a válasz (hozzám hasonlóan) bő kifejtése miatt) szerintem felnőtt "hozzáértők" szólnak a témához, csak tudod azt nem értem, hogy a kommentjük elvileg hasznos része mellett miért ugatnak is be?!
2014. ápr. 8. 11:44
 3/29 anonim ***** válasza:
Az általad felhozott esetben igazad van, viszont akadnak olyan kérdések, amelyek eleve provokatív céllal lettek kitéve, na ott persze, hogy nem gyakori a komoly válaszadás.
2014. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

"Ki a franc kérdezte a véleményeteket?!" hááát, konkrétan Te, kedves kérdező :)

A sok hülyeség közt azért mindig megtalálod a választ is a kérdésedre. A többivel meg nem kell foglalkozni. Az emberek itt ingyen segítenek másoknak, így sokan ezt arra használják fel, hogy a véleményüket is elmondhassák. Ezt el kell fogadni. Így működik az oldal.

2014. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Milyen csokiról van szó? Attól függ.
2014. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

A csokoládé csak egy példa volt.


"Ki a franc kérdezte a véleményeteket?! Hááát, konkrétan Te, kedves kérdező."

Én aztán biztosan nem!


"A többivel meg nem kell foglalkozni."

Igen, akinek ez könnyen megy. :)


"Sokan ezt arra használják fel, hogy a véleményüket is elmondhassák. Ezt el kell fogadni."

Csak tudod, én nem vagyok képes elfogadni azt, ha az általad is említett rejtett pozitív válaszok mellett pluszban még odabiggyesztik a mocskolódó, számomra igen primitív, "ez és az szar", "felejtsd el", "rosszul tudod, amúgy is egy förtelem" véleményeiket.

Senki nem kérdezte, hogy ami nekem csodálatos(!) az neked szép-e, vagy ronda, vagy tiszta-e, vagy korcs, vagy semmi köze hozzá, vagy mégis van köze ahhoz, amit kiírtam.


Ha én látok valami gyönyörűt(!), akkor az nekem nem kizárólag azért szép, mert XY kritériumok közé van besorolva, tőlem lehet eltérő is (legyen az autó, kutya, regény, édesség), a VÉGEREDMÉNY a csoda.


Sok szabály-, meg kritériummániás fel van háborodva, és "az milyen már".

Nem mindegy ember?!

SZÉP bakker, egyszerűen csak SZÉP - hát olyan.

2014. ápr. 8. 12:29
 7/29 anonim ***** válasza:
szerintem inkább az a kérdés, ezen miért buksz ki ennyire és miért kezdesz ilyen pitiáner ügy kapcsán agresszíven irogatni
2014. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Mondok még egy példát. Feltesz egy kérdést, amire a google 1. helyen adja a találatot, én beírom a választ, de megjegyzem, hogy rákereshetett volna. Erre megsértődik, elküld a francba, közben meg nem találja az általam linkelt oldalon azt, ami egyébként ott van az orra előtt (vagy a kérdésre a válasz ott lévő 2 dolog összevetéséből adódik), és ezért is én vagyok a kötsög. Na, ilyenkor tényleg én vagyok az, hogy meg mertem jegyezni, maga is könnyedén megtalálta volna?

2014. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Még egy dolog, ilyen alapon az is kritizálható lenne, hogy te nem azt kérdezted meg, XY csoki mennyibe kerül, hanem leírtad azt is, hogy mennyire szereted. Ezzel pont ugyanazt tetted, mint a válaszoló, mert te is fűztél hozzá egy véleményt, csak a tiéd pozitív, az övé meg negatív.


Ez olyan, mint ha valaki azt kérdezné, XY a világ legjobb zenekara, nem tudjátok hogy hívják a basszusgitárost? Az egyik válaszoló meg azt írja, a basszusgitáros neve Z, de amúgy hallgathatatlan a banda zenéje.


Kicsit úgy érzem, nálad halmozottan igaz a mondás, hogy a vélemény olyan, mint az ánusz, mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.

2014. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Hetes: és te mégis mit tennél? Hagynád, hogy beszóljon egy hót' ismeretlen idióta olyan dologban, amit te csodálatosnak, GYÖNYÖRŰNEK tartasz? Úgy, hogy még okot sem adtál rá? Meg se sértetted vele? Ezért még csak meg se szólnád? Na ne. :)


Utolsó, te pedig most remélem érzed, kicsit elvetetted a sulykot, már megbocsáss. Az ok, hogy "google a barátod" vannak ilyen kérdések, amik kiakasztóak, de amit én írok az nem erről szól - nekem ilyet még nem is írtak be, mert attól én jóval intelligensebb vagyok, hogy EKKORA ostobaságokat kérdezzek. A baj a következő, de az nagy:


"A válaszoló meg azt írja, a basszusgitáros neve Z, de amúgy hallgathatatlan a banda zenéje."

Na itt a baj!!! Kérdeztem őt? Nem! Akkor miért írja a hülyeségeit, a SÉRTEGETÉSEIT, ha nem ez volt a kérdés. Én azt kérdeztem (a példánál maradva), mi annak a fantasztikus csapatnak a neve, nem pedig azt, hogy fűzzön hülye kommentárokat hozzá. Esküszöm, sajnos tökéletes a példám:

-Mennyibe kerül ez az rendkívül finom csoki?

-Az szar.

Megtehet az ilyen egy óriási szívességet... Csak sértegetni képes, igazi kőbunkó, egy valódi barom!


"Kicsit úgy érzem, nálad halmozottan igaz a mondás."

PONT nálam??? Na itt van az amit alaposan benéztél!

Én sértegetem a másikat kéretlen beszólogatással? Kérdeztem a hülye véleményét? Ha valaki, na akkor PONT ÉN NEM.

Légyszíves ne keverd a szezont a fazonnal, mert amit most írtál (szintén sértés, még ha esetleg nem is akartál az lenni) durva, és az én esetemben teljesen megalapozatlan ferdítés volt!

Nem tudom hogy jött össze, de ha valaki, akkor nem én csesztetem a másikat, nem én megyek a másik idegeire a beszólogatásokkal, hanem pont, hogy ők borítanak ki a kéretlenségeikkel engem.

Sosem én vagyok az aki támadólag lép fel. És mégis meg-megtalál olykor egy újabb senkiházi.

2014. ápr. 8. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!