Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan aki be meri...

Van itt olyan aki be meri vallani, hogy azért jár a "családi kérdések" rovatba, hogy mindenkit lepontozzon?

Figyelt kérdés

A többi rovatnál nem ekkora divat a lepontozás. pl. a közlekedés rovatban szinte egyáltalán nincsen. Vagy lehet, hogy azt a férfiak olvassák inkább?

Ezek szerint a nők pontoznak le mindenkit??



2014. ápr. 19. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
ne bántsd itt a nőket, mert jön egy 72%-os matróna, és megkapod a magadét. :-)
2014. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
költői a kérdés,
2014. ápr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a közlekedés rovatban pl nem véleményt nyilvánítanak..

Tenyleg nagy arányua. Pontozás, ráadasul nem hasznosság alapján történik..

Nem csak a nők az okai, hanem az, hogy rengetegen vannak ebben a kategóriában, míg a többiben lényegesen kevesebben.


Ezt a kérdést is szét fogják szedni sztem.

2014. ápr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

azért ide járnak a pontozógépek, mert itt nem kell sokat erőlködni, egy kérdésnél nyomhatnak akár 50-60 piros pacsit. Közlekedésben ehhez hány kérdést kéne megnézni?


Most morogjak miattuk? Eszemben sincs. Én itt annyira nem szoktam válaszolni, az eü és a munkajog, tb területhez értek, de ott is, hiába támasztod alá törvénnyel a válaszod, te vagy a hülye.

2014. ápr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!