Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tegnap barátomnál voltam és...

Tegnap barátomnál voltam és mondta jöjjünk fel erre az oldalra kérdezni, de őt kizárták. Azt akarta hogy az én jelszavammal lépjek fel az ő gépén. Nem mertem. Szerintetek kizárhatnának engem is az ő gépe miatt?

Figyelt kérdés
Ha márkor nála számítógépeznénk.

2014. máj. 17. 16:52
 1/3 anonim válasza:
6%
wat? -.-
2014. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szvsz nem bannoltak volna, simán nem tudtál volna belépni. Engem is kivágtak egyszer, próbáltam újra reggelni, de piccsogott, hogy valakit erről az ip ről már elzavartak - dinamikus ip miatt viszont egy net restartig tartott a dolog.
2014. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy adott gépet bannolnak akkor senkinek sem lesz hozzáférése róla,beléptél volna,nem tudtál volna válaszolni,mert bannolták a gépet,de más gépről működtél volna ,azért nem tiltanak téged is.
2014. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!