Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a feltett kérdésekre valami odaillően poénosat válaszolok, akkor egyből lepontoznak, ha meg értelmesen, hasznosan válaszolok egy kérdésre, akkor meg semmilyen pontozást nem kapok senkitől?

Figyelt kérdés
Fikázni lehet a kevésbé hasznos választ, viszont a jó választ meg le kell szarni és nem értékelni pozitívan?
2010. jan. 2. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én ha hasznos választ kapok mindig felpontozom, és ha nem hasznosat akkor azt meg hagyom, és nem csinálok vele semmit.ツ
2010. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te rendes ember vagy, de sajnos nem ez az általános.
2010. jan. 3. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyu,írok egy olyan kérdésre,ahol nem tanácsot kérnek,hanem véleményeket.Konkrét eset: leírom h én úgy gondolom h x dolog valószínűleg sok esetben így töténik,de nem mindenre igaz.Erre mi a következő válasz?"És akkor szted mi van amikor...."(és osztja nekem az észt)-sztem az ilyeneknek gyenge az elméjük és nem fogják fel mit ír a másik,kb az ilyenek is pontozhatnak le legtöbbször.
2010. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt csinálom amit az első válaszoló, egyébként meg az odaillő poénos válaszok nekem nagyon tetszenek. Azt is hasznosra szoktam értékelni. Az ilyen válaszok a legszórakoztatóbbak a gyakori kérdésekben.D
2010. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!