Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyet értetek azzal, hogy aki...

Egyet értetek azzal, hogy aki ide kiír kérdést, annak az anonimitás miatt bármilyen kommentet lehet küldeni?

Figyelt kérdés
Tegnap kiraktam egy kérdést, ami arra volt jó, hogy megtudtam más emberek véleményét egy témában, de nekem más a véleményem mint a többségnek, és ilyen kommenteket kaptam: "gyáva féreg :)" , hogy jön valaki ahhoz, hogy ilyet leírjon, hogy megtámadjon egy másik embert? Az anonimitás káros hatása lenne ez? Pszichológiailag meg van állapítva, hogy az anonimitás bátrabbá teszi az embert, vagyis inkább ösztönössé. De hogy írhatnak ilyen szidalmazó kijelentéseket? Ti egyet értetek azzal, hogyha anonim vagy, akkor bármit írhatsz?
2014. júl. 11. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok itt troll.

És tényleg írhatsz bármit, ha anonim vagy.

2014. júl. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a troll*
2014. júl. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Sztem nem.
2014. júl. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Végül is mindenki azt ír amit akar, magát minősíti vele. De szerintem ez elsősorban nem az anonimitástól függ, persze név és arc nélkül sokan "keményebbek".
2014. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazából név nélkül és névvel is azt írok amit akarok...sokan irkálnak hülyeséget, sokan vicces dolgokat, sokan bunkóságot és sokan az őszinte véleményüket...én nagyrészt az őszinte véleményemet írom, de néha 1-1 oda illő poént (azért nem lelki beteg kérdezőknek)...de bárki bármit írhat, nem a névtelenség, hanem inkább 'monitor mögötti biztonság' miatt van pár embernek akkora arca...
2014. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2014. júl. 11. 07:09
 7/12 anonim ***** válasza:
En a szemedbe is barmikor megmondanam egyenesen a velemenyem es az egy kicsit csunyabb lenne. Nagyon arrogansan irtal annal a kerdesnel, most hogy elolvastam a valaszokat szerintem ezt is erdemelted.Ez nem az anonimitas miatt van, az ilyeneket eloben is kiosztjak barmikor.
2014. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne keresd itt a logikát. Bőven elég volt kb 1 hónap nekem, hogy rájöjjek, ez a honlap szinte káros. Aki itt akar "szocializálódni", az egy elég ferde képet kap az emberekről. Itt mindenki mindent tud, a kérdezők igazából nem is normális kérdéseket tesznek fel: "Ugye, hogy minden nő ri-anc?" és társai.

A kommentelők kötekednek, na és a pontozás... lesz-rom, mert semmi sem múlik a százalékon, de nekem elég visszatetsző, hogy piros kéz általi halálra ítélnek a minutumban, hogy le mered írni a véleményedet, és ez eltér az övéktől. Akkor te már hülye vagy, szemét, és semmit sem tudsz. Pedig a kérdésre válaszoltál, de az akkor sem jó.

Eleinte segíteni akartam, de nem érdemes.

Tisztelet a kivételnek.

2014. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én azzal értek egyet, hogy ha provokálod a népet, megérdemled, amit kapsz érte. Ez van.

Ha nőt versz, akkor egy utolsó senkiházi véglény vagy, nem férfi és nem is ember.


A provokatív kérdésedet pedig jelentettem.

2014. júl. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én mindig olyan kérdést teszek el, amihez minimum 20-an írnak. Ezért nevezed te ezt provokatívnak? Írjál ki te olyan kérdést, ami népszerű témát vet fel, és hozzászólnak emberek. Az én kérdéseimmel akár nézettséget is hozok az oldalnak, mert olyan témákat vetek fel, ami mindenkit érdekel. Nem ez volt az első általad "provokatívnak" minősített kérdésem.
2014. júl. 11. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!