Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért moderálnak itt ennyit...

Miért moderálnak itt ennyit mostanában?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nem egyszer megesett, hogy írok választ valamire, ami egyáltalán nem provokatív kérdés. Néha elhúzódik az írásom, mert közben mást is csinálok, szóval mire átküldöm, eltűnik a kérdés. Az előbb pl. valaki azt kérdezte, hogy milyen íróeszköz van, ami erősen fog fehéren. Elkezdtem neki írni és közben megnéztem a sajátom márkáját, mire átküldetem a választ, eltűnt a kérdés.

Ez nagyon bosszantó, mert időt áldozok arra ,hogy másnak segítsek és a válaszom szappanbuborék.


2014. okt. 22. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Tegnap ugyanezt kérdezte már valaki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Ha azonos a kérdés, azért törölték mert kétszer tette fel (de legalább annál tudsz válaszolni).

Amúgy fura hogy azt kéred számon, hogy miért törölnek olyan kérdést ami szabálysértő, hiszen ez a dolguk.


Mindenesetre van megoldás: a válasz beküldése előtt vágólapra helyezed a válaszod (CTRL+A majd CTRL+C), és frissíted a lapot beküldés előtt. Ezzel megelőzöd azt a bosszantó jelenséget, hogy eltűnik a válaszod a beküldés után ha közben áthelyezték más témakörbe a kérdést.


A másik lehetőség hogy beküldés előtt egy új lapon megnyitod a kérdést, és látod hogy áthelyezték vagy törölték-e mielőtt beküldenéd a választ.

2014. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, értem, de azért a kérdésem ne legyen fura, mert az is érthető, hogy nem mindenki itt éli az életét. :-)
2014. okt. 22. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!