Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért engedik az adminok,...

Miért engedik az adminok, hogy warez oldalt csináljanak a gyakorikerdesek.hu-ból?

Figyelt kérdés
A számítástechnika részt már teljesen ellepték az ilyen "honnan tudok ezt azt ingyen gyorsan letölteni..." kérdések. És a kérdezők nagy része sok százezer forintos programokat szeretne letölteni. De ha már ilyeneket akkarnak használni akkor legalább lehetne annyi eszük, hogy hol lehet ezeket beszerezni...
2008. aug. 14. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát a kérdező játékokat szeretne letölteni, és nem hiszem, hogy egy játék több százezer forintba kerülne. De egyébként jogos a kérdés.
2008. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igaz nem voltam, egyértelmű... viszont egy játék is átlagban egy tizes körül mozog. Ezenkívül ott vannak, a "nagy" kép/videó/hang szerkesztő programok amik tényleg bőven 100-200 ezer felett vannak... Tudom nehéz helyzet ez, mert ényleg nem engedheti meg mindenki magának, de akkor sem itt kellene ezt kéregetni. Nem tudom, milyen jogi akadályok lehetnek, de vannak aggályaim, hogy ezt nem sokáig néznék jó szemmel az ezzel foglalkozók. (na ezt jól behatároltam:D )
2008. aug. 14. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember manapság akinek minden eredeti a gépén? Illetve, az, h belinkelik a kérdezőkek a honlapot ahonnan lelehet tölteni az még nem illegális. Innentől kezdve..
2008. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de lassan elvesződik az ember ezek között a kérdések között, ahelyett, hogy tényleges problémákra tudnánk megoldást találni.
2008. aug. 14. 18:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a probléma csak egy bizonyos témakört érint, ez nem megy az egész oldal rovására. Bár ettől függetlenül bosszantó lehet, nekem a teherbeesős kérdések mennek az agyamra, olyan kérdések, amikre pár nap múlva a természet válaszolna, de azért felteszik. Gondolom, ez meg azt nem zavarja, aki nem szokott a Gyerekvállalás, nevelés kérdései között nézelődni.
2008. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%

Ez jó kérdés, de mindenkinek Adobe (vagy hasonlóan drága) cucc kell, mikor már mindennek van megfelelője. Photoshop=Gimp, ...

Egy új játék (jobbfajtából) meg 8000Forint. Régebbiek, de jók (Unreal Tournament 3, Gears of War, DIRT, ...) meg 5000Ft. Én 3-4 havonta veszek új játékot, addig meg kijátszogatom őket.

2008. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Ettől még nem lesz warez oldal a gyakorikerdesek.hu-ból.
2008. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!