Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerinted mekkora a kamu...

Szerinted mekkora a kamu kérdések aránya a Családi kapcsolatok kategóriában?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Ugyan miért írna bárki kamu kérdéseket?Amúgy meg ez a GYIK-ba kellet volna hogy menjen.
2015. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
90% kamu 10%valòs a kérdezõ javàra ferdìtve.
2015. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem a ferdítésekre értem a kamut, hanem arra, amikor teljesen kitalált a történet.

Nagyon soknál olvasom ugyanis, hogy a válaszadók kamunak minősítik a kérdést.

2015. febr. 20. 14:38
 4/17 anonim válasza:
93%
Amíg a kamu kérdésekre 50-80-100 válász érkezik, a valódiakra meg jó esetben 4-5, addig miért csodálkozunk?
2015. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es! Akkor szerinted a nagy látogatottságú kérdések nagy része kamu? Némelyik annyira hitelesnek tűnik.
2015. febr. 20. 14:42
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Én napi szinten emberekkel dolgozok és már nem tudok semmin se meglepődni.

Nyilván van 1-2 ordas kamu kérdés, de az is kezd unalmas lenni, h valaki minden kérdésre csak ennyit tud válaszolni,h tuti kamu.

Azért az élet tud ám furcsa dolgokat produkálni, ami számunkra elképzelhetetlen az lehet másnak mindennapos dolog, meg ugye az emberi hülyeség is határtalan.

De az is igaz,h az emberek a való életben is állandóan hazudnak, miért lenne a GYK kivétel?

2015. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
89%

Hitelesnek tűnik? Nézz vissza párat. Csak a kérdést és a kérdező kommentjeit olvasd. A hatásvadász, válaszolókat hergelő folyamat szinte mindenhol fellelhető.

Pl. Férjem hétvégén ebéd után megiszik egy sört. Alkoholista? A végén már naponta kell haza talicskázni esténként. Ez hiteles? Hatásvadász!

2015. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

5-ös, ez a fajta tényleg egyértelmű:-)

De találkoztam mostanában néhány olyannal is, amikor a kérdező kiírta a kérdést, 1-2 kommentet fűzött hozzá, aztán eltűnt, mert mondjuk nagyon nem tetszett neki a válaszok nagy része. Jöttek a hozzászólások, hogy tuti kamu, azért tűnt el. Az egyik ilyennél lett vagy 100 válasz a végére.


Amúgy ha valaki bekiabálja hogy kamu, de amúgy nektek kétesélyesnek tűnik, akkor válaszoltok, vagy inkább hagyjátok a fenébe?

2015. febr. 20. 14:52
 9/17 A kérdező kommentje:
7-esnek akartam írni:-)
2015. febr. 20. 14:53
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ki pontoz, de nem én. Mindenkinek zöld kezet nyomtam.

Lehet, hogy azok, akik kamu kérdést szoktak kiírni? :-)

2015. febr. 20. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!