Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy melyik megválaszolt kérdéssel kapcsolatban küldenek nekem e-mail?

Figyelt kérdés
Mert ha mondjuk nagyon unatkozom, akkor egy nap több tíz kérdést is megválaszolok, így ha kapok egy e-mail, akkor nem tudom, hogy melyik kérdéssel kapcsolatban kérdez mailben az illető. Mert van, hogy néha csak annyi a levél, hogy "És miért?" vagy hasonló, amiből nem tudok következtetni, hogy mi a kérdés tárgya.
2008. aug. 26. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Hat erre en is kivancsi vagyok, mert en is kaptam hasonlo leveleket :D Irtam is valaszlo, vagyis kerdeztem, hogy melyik kerdessel kapcsolatosan irt de sajnos nem kaptam ezekre sem valaszt! :S
2008. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megesett már..ilyenkor visszakérdezek.

Én pedig próbálom mindig leírni pár szóban,hogy miről szól a kérdésem,esetleg be lehet linkelni a kérdést.

2008. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja ezzel már én is találkoztam nem egyszer. Kedves honlapüzemeltetők, nem tudnátok ezt a problémát valahogy orvosolni? Hogy az elküldött levélbe benne legyen a konkrét kérdés is, aminek kapcsán írták?


Köszi

2008. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is eléggé zavar, mert sokan nem írják le, hogy melyik kérdésre gondolnak és én meg napi 40re simán válaszolok...

Aztán ha rákérdezek azon túl, hogy égés, még az sem garantált, hogy kapok rá választ. Nem értem miért, de sokan nem válaszolnak rá és akkor aztán végképp nem értek semmit.

Jó lenne erre valami megoldás.

2009. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!