Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ti mit éreztek, mikor oldalt...

Ti mit éreztek, mikor oldalt az üzenetek menüpont piros lesz?

Figyelt kérdés
örömöt, izgalmat, elszomorodtok, vagy egyszerűen semmit? Volt már, hogy ilyenkor elsírtátok magatokat, ha egyszerre több (mondjuk5) üzenetet is jelzett?

2015. márc. 30. 00:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Na, egy újabb szánalmas pasi.

Ez az első gondolatom, ha meglátom, hogy üzenetem érkezett. Általában be is igazolódik, van vagy 10 ember, aki mindig megtalál és folyamatosan a béna szövegükkel próbálkoznak. Volt olyan nap, hogy egy felhasználó 4x írt rám a különböző válaszaim miatt, ugyanazzal a szöveggel, gondolom minden olyan nőnemű egyednek ír, aki felkeltette az érdeklődését. Tényleg mindegy nekik, csak punci legyen, nagyon szánalmasnak tartom az ilyen pasikat.

Ez a kedvencem: "Szia! Kedves lány vagy? írj itt."

Ilyen üzenetből kaptam már vagy harmincat a hónapok alatt, mind egy felhasználótól. Legalább írna egy normális levelet, ha már annyira puncit akar. Kellemesen is szoktam csalódni néha. Egy állandó levelező partnerem van, vele már több mint egy éve tartom a kapcsolatot. Igaz, van olyan időszak amikor hónapok kimaradnak, de valahogy mindig újra beszélgetésbe elegyedünk.

L

2015. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:

En provokalom az embereket,hogy irjanak...Egyszeruen imadom ha piros *_*

Volt,hogy el volt romolva :/ kuldtott uzenetet egy csaj es nem pirositotta ki :/

2015. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
azt, hogy a gyk szoftver brutálisan elavult.
2015. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
elindították 2006-ban, oszt úgy hagyták azóta is.
2015. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Eufóriát
2015. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#45 :D Egyébként én is. ^^

Én mindig álmodozom előtte fél órát, hogy ki lehet.

Nincs állandó levelezőm itt, de van hat, akivel azóta facen beszélek. :)

2015. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!