Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerinted mi a legnagyobb...

Szerinted mi a legnagyobb hibája a gyakorikerdesek.hu oldalnak?

Figyelt kérdés
többet is felsorolhatsz, ami neked nem tetszik az oldalban

2015. ápr. 11. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
egy idő után kihalnak a kérdések, túl kevés az értelmes válaszok aránya, és valahogy kezdenek az emberek a rossz síkban kerülni
2015. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Hogy létezik.


Hiába jó az elképzelés, a megvalósítás pocsék - mi, kérdezők és válaszolók pedig 99,9%-ban ostobák vagyunk.


A kérdések nagy része guglin megkeresve azonnali eredményt hozna, a válaszok jelentős része pedig tudatlanságból vagy trollkodásból kifolyólag teljesen haszontalan.


Ezt a sok baromságot pedig lehetetlen kiszűrni, így az oldal nem képes megvalósítani a kitűzött célját: nem tud a gyakori kérdések és a rájuk adott hasznos válaszok gyűjteménye lenni.

2015. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

-sok a hülye felhasználó

-ebből következik, hogy sok a hülye kérdés, meg a trollkodásból írt válasz

-lepontoznak, mert nem azt írtad amiért sír a szájuk...ugyan nem verseny, de idegesítő, nem is kicsit.

-értelmetlen módon jelentgetik a válaszaidat

-oltogatnak, idióta válaszokat írnak, csak mintha tudná mit írkál.... ha meg elküldöd a sunyiba, akkor jelent, mert te szegtél szabályt

Az előző válaszoló nagyon jól megfogalmazta : "Ezt a sok baromságot pedig lehetetlen kiszűrni, így az oldal nem képes megvalósítani a kitűzött célját: nem tud a gyakori kérdések és a rájuk adott hasznos válaszok gyűjteménye lenni." Szerintem ez így igaz.

Mindennek az oka, a felhasználók

2015. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne szerintetek javítani az oldalon?
2015. ápr. 12. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:

(#3 vagyok)

Szerintem azzal lehetne javítani, hogy a szabályokat be kellene tarttatni, és ha valamiért tiltás jár, akkor járjon tiltás, akkor talán nem lenne annyi troll.

2015. ápr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem akarok ordenáré lenni, annyit írnék, hogy nagy csalódás számomra ez az oldal.

Szerintem, ha valakinek alacsony a vérnyomása és egy kis adrenalinre vágyakozik, csak meg kell látogatnia ezt az oldalt.

2015. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a sok troll borzalmas...
2015. ápr. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg az a rengetwd ostoba kérdező. Tényleg ennyi buta ember van?
2015. ápr. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!