Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért lett megtiltva az...

Miért lett megtiltva az ismerkedés itt az oldalon? Sőt, konkrétan az egész ismerkedés kategória megszűnt, így általánosságból sem lehet beszélni az ismerkedésről. Miért lett ez?

Figyelt kérdés

Ha új kérdést akarsz kiírni, akkor ott lejjebb írja is, (vastagon ki van szedve) hogy ne használd az oldalt ismerkedésre, ilyen kategóriájú kérdést ne írj ki. Miért?

Miért bűn ismerkedni itt az oldalon?



2015. máj. 14. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
mert ez nem egy társkereső oldal. de nem jó, hogy megszűnt, mert ismerkedős kérdések valahogy ezután is lesznek.
2015. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Mert a gyakori nem társkereső oldal. Ha ismerkedni akarsz akkor keresd fel azokat az oldalakat aminek ez a funkciója.

A gyakori azért jött létre, hogy a kérdéseidre tanácsot, választ kapj.

2015. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
szerintem korrekt lépés volt
2015. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedési problémákról lehet írni a társkeresési témakörökben. Nem ismerkedős kérdéseket, hanem ismerkedési problémákról. Szerintem már olyan mennyiségű volt, hogy zavaróvá vált.
2015. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

És akkor mi van, ha nem társkereső? Attól függetlenül hasznos volt az a kategória, hisz nem konkrétan csak ismerkedésre volt tervezve, hanem ott lehetett tanácsot kérni, kérdést feltenni általában az ismerkedésről. Rengeteg kérdés volt általában az ismerkedésről.

Nagyon rossz ötlet!!!

2015. máj. 14. 21:14
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah csak nem arra használták a legtöbben
2015. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Én örülök, hogy megszűnt, aki társat akar, menjen a Randivonalra.
2015. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Remélem nem vagyok vele egyedül, hogy ez egy oltári nagy ostobaság volt. Sok csajt itt ismertem meg akikkel a mai napig beszélek fácsén.

Ezzel a lépéssel leépült előttem nagyon a gyk!

Hová teszek ki innentől kezdve olyan kérdéseket, ha arra vagyok kíváncsi, hogy kép alapján 10-ből mennyi pontod kapnék? Meg ilyenek...

2015. máj. 14. 21:36
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Mert undorító, hogy ellepték az ismerkedős kérdések az oldalt. Egyszerűen nem erre való az oldal, a többi belemagyarázás már felesleges.

"Miért bűn ismerkedni itt az oldalon?" Nem bűn csak nem kéne ezért külön kiírni ilyen kérdést amiből így lesz évente vagy 10ezer kérdés...

2015. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez neked gáz, hogy csak itt tudsz csajokkal ismerkedni. Ez az oldal nem erre van. Sokan társkeresésnek használták, és ez nagyon kínos..
2015. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!