Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A felnőtt párkapcsolatok...

A felnőtt párkapcsolatok témakört ellepték a tinik, meg alig húszévesek a gyerekes gondjaikkal! Így mi az értelme az új témaköröknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem 2 nap alatt fogják megszokni, de ha veszed a fáradságot és jelented (2 kattintás), akkor átrakják. Ezen kívül 18 év felett jogilag felnőttek, és ebbe nehéz belekötni.
2015. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelentettem egyet, de nem történt semmi. Azt hittem hogy majd érett emberek kérdéseit láthatom majd csak. Erreföl ott virít egy "bepasizott a barátném, és már nem barátkozik annyit velem. Mééé' neeem? !... stb.
2015. máj. 17. 12:13
 3/5 piriiiii ***** válasza:
100%
Érett emberek? Me' minden felnőtt olyan nagyon érett?
2015. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerintem az alkategóriákat jobban átgondolhatták, vagy bővíthették volna.

Off: én 18 éves lány vagyok, aki most szakított a barátjával 2 év után (még tini vagyok, de már nem 14 éves és komoly kapcsolat volt) akkor hová írjam a kérdést? A tiniknél például nincs ott a szakítás témakör.

2015. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 és ebben mi a kérdés?
2015. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!