Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ennek vajon lenne valami haszna?

Ennek vajon lenne valami haszna?

Figyelt kérdés

Hogy a kérdés jelentéséért is járna pont..ha jogos a jelentés +1 pont, ha nem jogos akkor -1 pont..

Így legalább ösztönözni lehetne valamilyen szinten az embereket hogy ha hibát észlelnek akkor tegyenek érte..és így a rossz helyen lévő kérdések is jó helyre kerülnének..



2015. máj. 19. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Fölösleges. A rossz helyre írt kérdéseket, trollkodókat enélkül is jelentik.
2015. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ráadásul a moderátoroknak is rengeteg extra munkát jelentene, ráadásul sokszor nehéz eldönteni, ohyg jogos-e a jelentés, így szülne még egy rakás "miért pontoztak le" kérdést - tök feleslegesen.
2015. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előzővel :) Annyival még kiegészíteném, hogy nem mindenkit érdekel ez a pontozós - mizéria. Vannak olyanok, akik pedig nagyon tolják az ipart itt, hogy kapjanak egy - egy plusz pontot, mert olyan fontos a toplista ... Azok szerintem fejvesztve jelentgetnének :)
2015. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy már ilyen kérdésnél írtam:


"Ráadásul

- az ilyen, kérdésekbe foglalt módosítási javaslatok 10 választ sem szoktak kapni, azok egy része is elutasító (többnyire a többség);

- és ha jóval többen válaszolnának, és mindenki lelkesen támogatná, akkor megtörténne a változtatás? Segítek: nem.


Mást nem ér az ilyen kérdés, minthogy a kérdező megtudja: nem jó az elképzelése.


És ez nem csak visszamenőleg és jelenleg igaz: így lesz a további ilyen kérdések esetén is."

2015. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Pont ez az..ez csak egy elképzelés, tudom hogy nem fog megvalósulni..

2015. máj. 19. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jelenti senki a trollkodókat, sem a bunkókat.
2015. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fölösleges. A rossz kommentelőket vagy a sértő megjegyzéseket író személyeket úgy is jelentik.
2015. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

dehogy jelentik, tőlem elvették a jogot hogy tudjam jelenteni.


Feltettem egy kérdést, olyan bunkó és szemét hozzászólást kaptam párat és még mindig ott virít.

2015. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!