Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs lehetőség szerkesz...

Miért nincs lehetőség szerkeszteni egy választ?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, jól gondoljuk és nézzük át, hogy minden benne van-e, mert csak egyszer van rá lehetőség. Ezt tudom. De mivel emberek vagyunk, hibázunk, elírunk, esetleg mégis kifelejtünk valamit. Ha szerkeszteni lehetne a saját válaszunkat, azzal nem indulhatna ide nem illő beszélgetés. Lesz erre később lehetőség, vagy tervben sincs ilyen változtatás?
2007. nov. 5. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A baj ezzel az, hogy mi történjen a rá érkezett osztályzatokkal (hasznos/nem hasznos), további válaszokkal, ha megváltozik egy korábbi válasz?


Kaotikus lenne az egész, marad az átgondolás és a lineáris válaszírás.

2007. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ez igaz, de mi lenne ha csak UTÁNAirni lehetne , és nem ÁTirni? és látszana a szerkesztés ideje, és hogy mi lett utánairva (mondjuk ezt is egyszer lehetne igénybe venni)
2007. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag ugyanezt a kérdés akartam én is feltenni, de a rendszer figyelmeztetett, hogy már megkérdezték.


Ha az a gond, hogy így előfordulhat, hogy egy már értéket választ javítanék, akkor ez nem megoldás, hogy mondjuk a válasz megírását követő mondjuk 1 percben van módunk egyszeri szerkesztésre?



Vagy ahogy az egyik válaszadó is írta, lehetne egy olyan, hogy a megírt válaszba nem írhatunk bele, csak alá ehy hasonló formában:

"Kiegészítés: bla bla bla..." és a kiegészítés feliratot a rendszer rakná be...

2008. szept. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!