Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha itt felteszek egy kérdést...

Ha itt felteszek egy kérdést akk a nevemet és az email címemet ugye senki sem tudhatja meg?

Figyelt kérdés
hogy van-e pl.:adatlap vagy ilyesmi...
2010. márc. 16. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudhatja meg, ez anonim oldal.
2010. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatják meg.
2010. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%
Csak ha privát üzenetet írsz valakinek. Én úgy tudom, hogy ott megjelenik az e-mail címed. Vagy nem??
2010. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de hogyha pl valaki szörföl a google-ban és rátalál egy kérdésemre és rákattint akk kijön a kérdés meg az oldal és akkor nem jelenik meg sem a nevem sem az email címem vagy ha valamire rákattint akkorse v ha valaki regisztrál akk az email címemet nem tüntetik fel az oldalon meg ilyesmi...(?)
2010. márc. 16. 16:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor igen. De mivel ez szabályozható (vagyis ha nem akarja, hogy bárki lássa, akkor nem ír), ezért ettől nem kell tartani. Első voltam.
2010. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kommentedre a válaszom: nem. Az adatok titkosak, azt más nem tudja meg.
2010. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
szóval semmilyen körülmények között nem tudhatja meg senki az email címemet csak ha beállítom h jöhessen nekem privát email...és ha nincs beállítva akk nem tudhatja meg senki...bocs h ennyit problémázok....köszike ez életbevágó volt...
2010. márc. 16. 17:06
 8/13 A kérdező kommentje:
a 4. válaszolónak:ezt hogy érted?hogyha valaki regisztrál annak láthatók lesznek az adatok?vagy azokat sehogyse lehet látni?
2010. márc. 16. 20:32
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdésed megjelenik a Google-ban, az adataid nem. Ha bejelölöd, hogy lehessen neked emailt irni, akkor sem látja senki az email-cimedet sem, csak akkor, ha válaszolsz. Ha csak ir neked valaki, akkor még semmit nem tud meg rólad.
2010. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy ha bejelölöd, hogy lehet neked írni ezen az oldalon keresztül, akkor bárki írhat neked személyes választ az email címedre. De! Ekkor ő nem látja a te email-címedet, mert ezen oldalon keresztül megy a levél. Ha te válaszolsz neki az email címedről, akkor értelem szerűen látja az email címedet, mert akkor már ez az oldal ki van hagyva, csak sima email levelezés zajlik. Ha te írsz valakinek ezen oldalon kersztül (lásd: privát email a válasz írójának címszóra kattintva), akkor ő megkapja az email címedet, hogy te írtál neki ezen oldalon keresztül. Ne parázz, ha nem akarod, nem tudják meg az adataidat!!!!!!!! Remélem érthető volt ez már!
2010. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!