Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szeretnék felhozni egy olyan...

Szeretnék felhozni egy olyan kérdést majd, ami rekordot dönt itt, a gyakori kérdéseken. Jelenleg melyik az a kérdés, amire a legtöbb válasz érkezett?

Figyelt kérdés
2015. dec. 1. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A kismamák kategóriában van egy kérdés amit ilyen privát facebooknak használ 100-150 kismama, és ott levelezgetnek már hónapok vagy talán évek óta, és osztják meg az infókat a gyerekeikkel kapcsolatban. Egyszer valaki belinkelte és volt vagy 400 oldalnyi válasz rajta.
2015. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Tehát ha rekordot akarsz dönteni akkor nem árt először teherbe esned.
2015. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Kösd fel a gatyád, 9239 válasz a legtöbb...
2015. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudsz még egy olyan kérdést létrehozni sem egy meglévőt felfuttatni. Azt az egy kérdést meghagyták X évre visszamenőleg.


A mai szabályok alapján nem hozhatsz létre fórumjellegű, beszélgetős kérdéseket, aki pedig spammel és flooddal akar hozzászólásszámot elérni azt végleg letiltják. A kérdést is törlik természetesen.

2015. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

én azt sem értem, hogy azt a kérdést miért hagyták meg.

mivel abban is fórumoznak a válaszolók, és közel sem 100 kismama...kb 10-15 ember írogat oda évek óta.


anno még volt az ismerkedés kategória, egy csaj írt ki egy kérdést, "valaki beszélgetni?".

nos abban a kérdésben beszélgettünk kb 10-en több hónapon át, közel 4000 "válasz" érkezett arra kérdésre.

aztán egyszer csak törölték pár hónap után, azzal a piros üzenettel, hogy -ez még mindig nem fórumdal, ha nem tartod be a szabályzatot... bla bla bla...

tehát ennyit erről.

azt viszont még mindig nem értem, hogy ha a mi kérdésünket törölték, akkor azt a másikat miért hagyják meg még évek után is?

hisz ott is ugyan úgy csak beszélgetnek az emberek, hasznossága a válaszok szempontjából kb semmi.

érdekes dolgok ezek...

2015. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!!! :) a kismama dolgon rajta vagyok, remélem hamarosan összejön!!! :D
2015. dec. 2. 06:27
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Volt egy 16 000 válaszos kérdés de azt törölték régen
2015. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én azt sem értem, hogy azt a kérdést miért hagyták meg, mivel abban is fórumoznak a válaszolók, és közel sem 100 kismama...kb 10-15 ember írogat oda évek óta."


A 16 000 válaszos talán a gyúrósokat tömörítő kérdés volt.

2016. márc. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!