Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek eddig hány kérdéseteket...

M@teee kérdése:

Nektek eddig hány kérdéseteket/válaszotokat tiltották le?

Figyelt kérdés

Nekem 1 kérsést és 0 választ.

Ha csak saccolni tudtok az is joú.



#moderátor #letiltás #válasz letiltása #kérdés letiltása #gyakori kérdések moderátorai
2015. dec. 4. 22:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
83%
Egy kérdés.A Szürke 50 árnyalatát kerestem filmek kategóriában.Meg olyan négy választ trágárság miatt,de nem akartam indulatos dolgot írni,hanem csak nevén neveztem a dolgokat kipontozva és mégis.Meg kétszer kitiltottak pár éve az oldalról,de azokért hibás voltam.
2015. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor te kened neki. XD
2015. dec. 5. 06:56
 3/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem kapásból az első kérdésemet törölték. Most sem értem miért,,,igazából semmi nem volt benne ami ellentmond a szabályzatnak. Egy terméket kerestem h hol kapni. Meg talán volt egy másik kérdés is amit töröltek :)

Válaszomat már többet. (Szerintem 10-et is) Nálam előfordul, hogy elküldök valakit a .....-ba és aztán akkor tuti van olyan aki jelent xD

2015. dec. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
nem fogom leírni a konkrét számokat, de annyit elárulhatok hogy az eddig válaszoknak legalább a hússzorosa, hanem jóval több accom, kérdésem, és válaszom törölték már :)
2015. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm..talán a 3 fiókomnál összesen vagy 45-50 lehet :D
2015. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én egyéreteműen elég új vagyok, de nekem úgy törölték a kérdésemet, hogy simán át lehetett volna tenni egy másik kategóriába oszt cső, de mindegy
2015. dec. 6. 05:07
 7/17 A kérdező kommentje:
Én egyéreteműen elég új vagyok, de nekem úgy törölték a kérdésemet, hogy simán át lehetett volna tenni egy másik kategóriába oszt cső, de mindegy.
2015. dec. 6. 05:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért van 2× elküldve, mert az 1-nél kicrasholt a böngésző, oszt nem gondoltam volna, hogy elküldte.
2015. dec. 6. 05:09
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

LOL!!!


Még az itteni válaszom is törölve lett! :(

2015. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Egyet sem.
2015. dec. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!