Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne király, ha lenne...

Nem lenne király, ha lenne egy kis változtatás az üzenetek menüpontban? Hol lehet javaslatokat tenni ehhez?

Figyelt kérdés
Az lenne szerintem jó, ha válasz üzenetet küldök, akkor azt az üzenetet amire válaszolok kihozná a beviteli form alá, vagy felé. Mert elfelejtem néha, hogy mire is kell válaszolnom. :D
2015. dec. 15. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az esetek 99%-ában nem rendeltetésszerű az Üzenetek használata, így az egész funkció törlése ésszerűbb lenne.


Kérdésre válaszolva: ahhoz hogy válaszolni tudj, meg kell nyitnod és elolvasod az üzenetet, így mindig arra válaszolsz amelyiket utoljára megnézted és olvastad. Ha neked nem megy ez emlékezetből, akár az egérgörgővel kattints a válaszadás gombjára, így új lapon nyílik meg a válaszadás, és vissza tudsz kattintani az üzenetre az előző lapfülön.

2015. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom mi a menete a dolgoknak, annál azért életképesebb vagyok xD, mindég így szoktam használni, ha túl hosszú az üzenet.

Én elég sokszor szoktam itt levelezgetni, szóval nem örülnék a funkció törlésének. Csak gondoltam kb 4 sorban meglehetne ezt oldani php-val, hogy kirakja az előző üzenetet és akkor nem kéne összevissza kattingatnom. :D

Köszi azért a választ.

2015. dec. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!