Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakori kerdesek nem ohajt...

A gyakori kerdesek nem ohajt csinalni egy olyan valtozatot az oldalbol amit sokkal konnyebb lenne telefonrol kezelni?

Figyelt kérdés
A yahoo nak is sikerult

2016. febr. 7. 15:06
1 2
 1/16 Szirty ***** válasza:
67%
Azt nem tudom. De olyat csinálhatna ahol nem látom a telefonnal kapcsolatos kérdéseket.
2016. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Vezetékes telefonról szeretnéd elérni?
2016. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem óhajtanak. Megnyugodtál?
2016. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Mégis mi lenne a rendes válasz számodra, "kedves" kérdező?
2016. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Esetleg igen v nem , es ha igen miert, vagy ha nem akkor miert nem
2016. febr. 7. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Válaszolnék, de úgyis hamarosan bannolnak, kérdezőkém, úgyhogy minek...
2016. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

illő lenne így a tabletek és okos telefonok világában 2016 tájékán.

de leszarják, a pénz így is úgy is bejön a reklámokból, a felhasználók meg oldják meg maguknak.

ez egyébként egy piti olcsó oldal, csak kuva sokan látogatják.

2016. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Na és? Nem ez a tökéletes üzleti modell?


Ez egy olyan szolgáltatás, amit minimális befektetéssel hoztak létre, minimális üzemeltetési költsége van, és mégis rengetegen látogatják, ezáltal sok pénzt termel.


Kit érdekel, mit nyafogtok, ha így is hoz bevételt?


Az meg, hogy legyen egy mobilbarát verzió, csak kiadást jelentene, miközben nem hozna semmi extra hasznot.


Ez a kapitalizmus, srácok. Ti akartátok (vagy a szüleitek).

2016. febr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

NEM tudom. MIÉRT NEM? Azért, mert nem ismerem a GYK tulajdonosát, üzemeltetőjét, sőt, egyik munkatársát sem. Olyat sem ismerek, aki ismer olyat, aki ismeri bármelyiküket. Emiatt, illetve amiatt, hogy nem találtam nyilvánosságra hozott változtatási felvetéseiket, esetleges elvetésüket, indoklásaikat: nem tudhatok ezekről.

(Kicsinyes okból ugyan, de, nem is serénykedtem ezügyben. Sem az én Nokia 1209-es, sem a párom Nokia 1600-as telefonja nem alkalmas arra, hogy a GYK-t akár nehezen, akár könnyen kezelhessük róluk.)


E l g o n d o l k o d t a t á s :

1./ Ugye, nem az áramszolgáltatód ügyfélszolgálatán szoktad megkérdezni, hogy a lakásodhoz közel lévő élelmiszerboltban van-e juhbeles virsli: igen v nem , es ha igen miert, vagy ha nem akkor miert nem”?

2./ A GYK, a kérdésekben, kommentekben és válaszokban egyaránt eltünteti a szóközt, ha mondat tagoló vessző után, és számjegy előtt van. (Nyilván, tizedesvesszőnek tekinti.)

Tisztelt Kérdező! A gyakori kerdesek nem ohajt csinalni egy olyan valtozatot, ahol nem teszi ezt? Igen v nem , es ha igen miert, vagy ha nem akkor miert nem?

Valami nincs rendjén ezekkel? Úgy van! Nyilván belátod, hogy nem így kell csinálni, mert nem vezet eredményre. Hogy hogyan? Segít az útbaigazítás.


Ú t b a i g a z í t á s :

A GYK lap alján van jogi nyilatkozat. Az elején kiderül a weboldal üzemeltetőjének neve, levélcíme. A nevet a böngésző keresőjébe beírva, listába kerül a weboldaluk. Arra kattintva, a lap alján fel van tüntetve a kapcsolat. (e-mail cím.)

Ha akár a postai-, akár az elektronikus címre írsz (netán a címükön, személyesen felkeresed őket), akkor remélhetsz tényleges választ. Azt nem tudhatom, hogy válaszolnak-e, de azt igen, hogyha nem kérdezed őket, akkor biztosan nem.

2016. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kaptam egy uzenetet toluk melyben elmondtak , hogy hamarosan lesdz mobilbarat oldaluk is.
2016. febr. 14. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!