Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol tudom jelenteni a gyakori...

Hol tudom jelenteni a gyakori kerdesek üzemeltetőjének, ha valaki ocsmány trágár üzenetekkel bombáz? Csak feltettem egy normális kérdést, amire választ szerettem volna kapni, erre tessék. Az üzenet letiltása nem elég, jelenteni szeretném.

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 12:01
 1/6 anonim válasza:
51%
Tiltsd le.
2016. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A letltas nem eleg, mert valószínűleg másokkal is csinálja. Tiltsák le vagy ki innen.
2016. febr. 14. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Csinálj képernyőképet az üzeneteiről, amiben látszik a neve is, és küldj levelet a moderator@gyakorikerdesek.hu címre.
2016. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
7%

# 2

Akkor mások is letiltják szépen. Ilyen egyszerű.

2016. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tiltják ki, feljogosítva érzi magát hogy a publikus rendszert megkerülve ő szabadon zaklathasson másokat. Ki kell az ilyet tiltani. Persze újra tud regisztrálni, de pár eset után feladják.
2016. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
spicli.
2016. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!