Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Szexualitás kategóriába nem...

A Szexualitás kategóriába nem kéne szerintetek egy Transznemű alkategória?

Figyelt kérdés

2016. márc. 17. 22:01
 1/5 Andrea ts válasza:
92%
Szerintem Fokategoria kene mert e tema is sokakat erint
2016. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Kedvesédesdrágacsillagombogaram! Ez mivégre való kérdés itt? Ha igent, ha nemet válaszolnak (ráadásul nagyon kevesen, mert az ilyen jellegű, sehova se vezető kérdéseknél nemigen akaródzik válaszolni), akkor mi lesz? Kaptál 3 pontot a kérdésért, és annyi.


Meg lehet kérdezni, hogy „Nem lenne jó szerintetek megnyerni, holnap, az ötöslottó, telitalálatért járó összegét?”, de, nem kéne játékba küldeni legalább egy tippet?


Nem szeretnél ilyen kategóriát? Akkor miért kérdezed? Szeretnél egy ilyen kategóriát? Akkor ne a zöldségboltban sóhajtsd el, hogy milyen frizurát szeretnél, hanem a fodrásznál. Azaz, ne itt kérdezd, feleslegesen, hanem írj a GYK üzemeltetőjének, vagy keresd fel őket személyesen. Az elérhetőségeiket megtalálod a [link] oldalon.

2016. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Lehet a 3 pontra hajt, lehet sok hasonló kérdése van még. Sok kicsi sokra megy :) Lehet csinálok 1000 kérdést és én leszek a király :)
2016. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%
Szerintem teljesen jogos a kérdés. Szerintem szükség van rá. Vagy inkább az LMBT-nek külön főkategória kéne, nem azért, hogy szegregáljuk őket, hanem hogy ne ugorjanak a heterók neki egyes kérdéseknek amiatt, mert heterocentrikusak és nem képesek elolvasni az alketegória nevét.
2016. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De hát a transzneműségnek nincs köze a szexualitáshoz. A nemi identitásról szól, nem a szexuális irányultságról. Persze ettől függetlenül lehet sokan ott keresnék.
2016. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!