Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a Gyakoriké...

Miért van az, hogy a Gyakorikérdéseken felteszek egy kérdést és senki sem képes normális választ adni rá?

Figyelt kérdés

Felteszek egy egyszerű kérdést a itt Gyakorikérdéseken és a válaszolók általában:

– vagy azon mérgelődnek, hogy hogy merészelek egy ilyen "egyszerű" kérdést feltenni, miért nem használom a Google-t,

– vagy azon mérgelődnek, hogy hogy merészelek egy ilyen "nehéz" kérdést feltenni, nem található meg a válasz Google-val,

– vagy elkezdenek feleslegesen veszekedni velem, hogy mi szükségem van arra a dologra, úgy se lesz hasznomra, miközben tényleg nagy szükségem lenne rá,

– vagy azon veszekszenek, hogy miért a Gyakorikérdéseken teszem fel a kérdésemet és átirányítanak mindenféle hogyishívjákékhoz, akiket el sem lehet érni,

– vagy azt válaszolják, hogy "nem tudom és nem is érdekel".


Miért van az, hogy szinte alig képesek itt a Gyakorikérdéseken épkézláb, segítőkész válaszokat adni a válaszolók?



2016. máj. 29. 17:27
1 2 3
 1/21 Inessential ***** válasza:
79%
Szerintem erre se várj komoly választ.
2016. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Most erre mit lehet írni?
2016. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom és nem is érdekel
2016. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Szeder Katalin ***** válasza:
47%
Én nem rég fedeztem fel a Gyakori kérdések oldalt, és szerintem jó néhányan csak a balhé kedvéért kommentelnek bele. Én most kb a duplája-ötnegyede idős vagyok, mint a kérdésfeltevők, és bevallom, azért töltöm vele a drága időmet, mert kifejthetem itt a véleményemet az engem (is) érdeklő kérdések témáiról. Amikor úgy ítélem, hogy segíthetek vele, akkor legtöbbször a Privát üzeneteket használom. Ne legyen senki számára űr az elektronika világa, változzon segítők táborává!
2016. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Nekem szinte mindig csak értelmes válaszok jönnek.
2016. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
68%

Ott a Google,használd,mielőtt ide írsz.

Ha meg ide írsz,ne ilyen "nehezet" már.

A másik,hogy miért akarod tudni ezt,nem mindegy?

Ti meg ne irányítsátok már sehova...


Amúgy meg nem érdekel.

2016. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Aki meg értékelhető választ ír, azt lepontozzák. Annyiban egyet tudok érteni a "keresd ki a googlen" típusú válaszadókkal, ha kicsit keresel googlen, találhatsz sokkal színvonalasabb fórumokat (külföldiek közül nézegess), amiken a kérdésre is tudnak válaszolni.
2016. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 MZ.per.X válasza:
28%
Benned semmi önállóság nincs, hogy mindent másoktól kérdezel meg? :D
2016. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Most őszintén? Valószínűleg azért, mert idióta a kérdésed. Mutass pár példát.


Én eddigi itt létem alatt (4-5 év) akárhány kérdést tettem fel, mindig kaptam értelmes, hasznos választ, pedig kifejezetten szakmai kérdéseket szoktam feltenni, nem olyat, hogy "milyen ruhát húzzak fel ma". Komolyan, sokszor nem is várnám, hogy itt van ember, aki ért ehhez, és 2-3 perc alatt akár több hasznos válasz is születik.

2016. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Én eddig kb. egy tucat kérdést írtam ki - mindre normális válaszokat kaptam.


Arra nem gondoltál még, hogy a kérdéseiddel lehet a gond?

Mellékesen: én még olyan választ nem olvastam, amelyben azért szóltak volna be a kérdezőnek, mert túl nehezet kérdezett.


De Google-s reakciókkal sokszor egyetértek. Van, aki kiírja, hogy "sziasztok! bla-bla-bla... mikor halt meg Zrinyi Miklós?" - A kérdés kiírásához szükséges idő töredéke alatt megtalálná a választ a keresővel.

Vagy az átirányítás - azzal mi a gond? Sokszor én is egy linket adok válaszként egy olyan oldalhoz, ahol részletesen, érthetően ott van a kérdésre a válasz. Minek másoljam be ide?

"Miért itt teszed fel?" - Sokszor ebben is van igazság!

2016. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!