Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A keresési előzményeket az...

A keresési előzményeket az oldalon hogy lehet törölni? (leírom mire gondolok)

Figyelt kérdés
Például én rákeresek itt az oldalon arra hogy (most csak egy példa) szellemek, vagy szex ilyenek és amikor egy ilyen betűvel kezdődő szót be akar írni egy családtagom látja h mire kerestem. És nekem ez nem a legjobb. Hogy tudom eltüntetni? (nem a googleba hanem itt az oldalon, mert a ott tudom h hogy kell eltüntetni)
2016. aug. 22. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kétszer belekattintasz az üres szövegdobozba akkor fel kell hoznia javaslatokat. Ha nem, akkor amikor elkezded beírni a kifejezést.

Annyi a dolgod hogy ráállsz az egérmutatóval vagy a lefelé nyíllal kijelölöd, és lenyomod a Delete gombot vagy Shift+Delete kombinációt (a billentyűzeten).

2016. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ott a böngészési adatok/előzmények , vagy nemtom nálad hogy van írva, törlésénél vannak ilyen kis négyzetek, amiket ki lehet pipálni, van valami űrlapadatos, és akkor azután mindent újra be kell írni.
2016. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
*mármint hogy újra bejelentkezéskor pl újra ki kell tölteni a sorokat.
2016. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az akkor jó, ha mindet törölni akarod. Ha csak 1-2 mentett kifejezést akarsz eltávolítani miközben a hónapok alatt 100+ is összegyűlt amit használni szeretnél, a módszer nem a legjobb. Több munka van annak a visszaállításán ami kell, mintha csak tényleg azt törölnéd ami nem kell.
2016. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!