Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki "Nem hasznos"-ra ertekel...

Aki "Nem hasznos"-ra ertekel egy valaszt az utana miert nem adja meg a "Hasznosat" helyette?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, amikor meg csak 1 valasz erkezett, ami mellesleg tenyleg a kerdessel kapcsolatos es nem OFF-olas. Le van ertekelve. (most eppen 66%-on all, tehat legalabb 3 valasz erkezett mar ra amibol az egyik nem "hasznos volt".)

Ha valaik tudja, hogy a valasz nem hasznos, akkor gondolom azt is tudja, mi lenne helyette a helyes valasz. Miert nem irja meg?


2008. okt. 3. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Mert sokan csak összevissza pontoznak különböző ismeretlen okokból.
2008. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ez engem is érdekelne, pont most akartam feltenni ezt a kérdést. Egyedül én válaszoltam egy kérdésre, szerintem jól, és lepontozták, ami nem baj, de akkor az illető tényleg megírhatná, hogy mi a jó válasz?
2008. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a lepontozó biztos benne, hogy a válasz nem helyes, de a jó válaszban meg nem biztos, ezért nem írja le.


Vagy csak egyszerűen véletlenül nyomott a piros kézre, én is jártam már párszor így! :/

2008. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt teljesen szubjektív értékelés van. Nem attól minősül hasznosnak egy válasz, hogy valóban az, hanem hogy többen hiszik azt, hogy hasznos, mint amennyien azt, hogy nem.
2008. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!