Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kérdezik meg az emberek...

Miért kérdezik meg az emberek ugyanazt, amit vki már kérdezett kb 10 kérdéssel előtte?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert buták..Hiszen,amikor kiírják a kérdést megjelenik egy részen,h milyen hasonló kérdéseket tettek fel,és tuti látja h már feltették 1000-szer a kérdést..

Ha pontos okot nem is,de tippelni azért tudok:Egyszerűbb belemenni a kérdéseidbe,mint kikeresni az adott kérdést egy témakörben-.-

De elvileg az oldal törli,az ilyen kérdéseket,de én eddig nem így tapasztaltam...

2008. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen igazad lehet, csak olyan idegesítő...
2008. okt. 4. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert képtelenek használni a kereső funkciót. Mondjuk az is igaz, hogy a kereső nagyon picike, sok ember talán észre sem veszi. Lehetne nagyobb, és feltűnőbb helyen. Én attól vagyok kész, amikor a Szülés kategóriában minden héten megkérdezi valaki, hogy mikor célszerű összepakolni a kórházi cuccot. Én mostanában ezekre a kérdésekre belinkelem azt az oldalt, amit a kereső kiadott, pl. olyan kulcsszavakra, hogy "mikor+kórház+csomag" és már ki is ad 10 ilyen kérdést. Tök ugyan azok a válaszok vannak mindenhol, nem tudom, miért nem törlik az ilyen kérdéseket, amikor elvileg szabály az, hogy ne kérdezzük meg ugyan azt újra.
2008. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
teljesen egyetértek
2008. okt. 5. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ez is egy csomószor volt...
2009. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!