Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért zavar egyeseket, ha...

Miért zavar egyeseket, ha lepontozzák őket?

Figyelt kérdés
a neten mindig voltak, vannak és lesznek is olyanok, akik csak brahiból vannak bizonyos site-okon. nem értem, h valaki ezen látványosan ki tud bukni... én akkor is elolvasom a válaszokat, ha azt látom, h az írója csak 70, 60%ban ad hasznos tanácsokat.
2008. okt. 8. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ki ezért, ki azért van itt.

engem sem érdekel, hogy mennyi pontom van.

Gondolom egy csomóan lepontozzák a másikat. Én nem is nézem kinek mennyi pontja van, csak a válaszokat olvasom.

2008. okt. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert ront(hat)ja a hitelüket!
2008. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Látod? Megírtam a véleményemet és már le is pontoztak!
2008. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem sem érdekel ki pontoz le...én azért vagyok itt hogy elmondjam a véleményem még akkor is ha túl szókimondóan,ami másoknak nem tetszik! Nem fogok hazudni,mondom amit gondolok...úgyhogy nyugodtan pontozzatok le!! :-P
2008. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolónak igaza van. Miért kellett lepontozni? Ha például egy válaszolóhoz odavan írva, hogy 30-40%os válaszokat írt, nem biztos, hogy komolyan fogjuk venni a válaszát, akkor se ha jót írt...
2008. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Azért baj, mert utána ott lesz a minősítésében.

Én pl. a saját ítéletem szerint idáig nagyjából 95%-ban adtam hasznos válaszokat.


Ha csupa bunkó járna ide, akkor viszont most 0% lenne a nevem mellett.

2008. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem mondjuk zavar. Ha már van ez a lehetőség, akkor használjuk úgy, ahogy kéne. Pl. szerintem tök zavaró, amikor valaki kérdez valamit, mondjuk a babás kérdéseknél van egy olyan, hogy valaki megkérdezi, hogyan adjon a 3 hónapos babájának főzeléket, én megírom, hogy hogyan, erre lepontoz majd' mindenki, mert szerintük annyi idősnek nem szabad. A kérdező is általában tisztában van vele, hogy sokak szerint még egyáltalán nem szabadna, de nem ezt kérdezte. Tehát én válaszoltam a kérdésre, mégsem hasznos sokak szerint a válaszom, mert ők már magával a kérdéssel sem értenek egyet.
2008. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Zavaró, ha jogtalannak érzi az ember, és a fent említett dolgok például kimondottan jogos panasznak tűnnek, de én szívesen olvasom százaléktól függetlenül is a válaszokat, főleg mert sokszor látom, hogy a bunkó kérdezőknek leoltósan vagy hasonló stílusban válaszolnak jónéhányan, egy csipetnyi humorral fűszerezve, ami jó szórakozási lehetőség. :)

Az emberi butaságnak meg úgysem tudunk gátat szabni humánus eszközökkel. Azokat akik azért pontozzák le az embereket mert már a kérdésfelvetés is abszurd szerintük, nem lehet eltántorítani eme rossz szokásuktól.

Mások meg pillanatnyi érzelmeik, nem a hasznosság szerint nyomkodnak.. ez van sajnos.

2010. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!