Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy feltesznek...

Miért van az, hogy feltesznek itt bárhol egy kérdést és normális válasz vagy segítség helyett lenéző, beszóló, gúnyolódó írásokat olvasni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez nekem is rosszul esik!Mert elfelejtették,h csak akkor szóljanak hozzá egy témához ha valóban segíteni tudnak!
2008. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Sok butaság fogalmazódik meg némelyik kérdésben, és van aki nem tudja megállni, hogy ne válaszoljon. Pl. a fogyókúrás topikban még mindig vannak, akik azt hiszik, hogy testmozgás és diéta nélkül, pár bogyót bekapkodva le lehet fogyni tíz-húsz kilókat. Ezekre néha én is írok, persze legjobb tudásom szerint, és akkor a sok kövér elküld a fenébe, hogy márpedig a szétválasztós, meg a csokikúra, meg a nemtommi az igazi. Minden tudományos alap nélkül. Aztán van olyan, aki annyira nem tud helyesen írni, hogy már az önmagában bicskanyitogató. És végül vannak a bunkók, akik csak azért írnak csúnya dolgokat névtelenül, mert ettől jobban érzik magukat. Azért nagyon sok a hasznos válasz is, amit a kérdezők elrejtenek, meg lepontoznak, csak azért, mert nem tetszik nekik az igazság.
2008. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A baj nem a válaszadással van,hanem az ocsmány beszólásokkal.Az természetes,hogy válaszolsz és ellenkező véleményed van (finoman)de a buta kössön csomót a f..ra beírások pl,ez már fájdalmas!
2008. okt. 9. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én meg azt utálom, amikor felteszek egy kérdést, és azt a választ kapom, h. ne itt irassam meg a leckém!! (holott nem a leckém, de még ha az is lenne, miért ne segíthetnének itt?) teljesen normális kérdések, de úgy lehordanak, hogy néha nem is akarok többet feljönni erre az oldalra. de szerencsére azért sokan tényleg segítenek is, és emiatt érdemes:)

de amikor megkérdezi a 11 éves kislány, hogy "lefeküggyek e a fijummal", meg hogy "valyon a húggycsövembe ullyaztam e meg magam", meg hogy "mijér nincs senkim amikor ojan szép és inteligens vok", akkor nehéz nem megejteni egy finom célzást az értelmi képességeire...

és azon se csodálkozom, hogy néhány ember kiakad a kakiszexet meg anális szexet megvitató kérdéseken, még ha komolyak is, és leghülyefaszozzák a kérdezőt.

én a "lődd fejbe magad buzi" meg "vágd fel az ereid emó"-típusú válaszoktól akadok ki a leginkább, amiket a teljesen normális, tanácsot kérő, kétségbeesett kérdésekre adnak, és látszik rajtuk, hogy a kérdező már rég padlón van úgyis, de ő még egy utolsót belerúg... meg tudnám fojtani az ilyet...

2008. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kérdés, ami kiakasztó, sőt van olyan válasz is. Ezt én úgy oldom meg, ha nem tetszik egy kérdés, nem reagálok. Vitákba sem fogok belemenni, nem ezért vagyok ezen az oldalon. Sajnos sokszor van, hogy leírom a jó választ, akár utána is nézek, de mivel a kérdező nem ezt akarta hallani, hanem csak azt akarta, hogy simogassuk meg a buksiját, lepontozza. Ez van, ettől még nem dőlök a kardomba.
2008. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válaszok jó része segítő.

Van bunkó szép számmal - azokat elegánsan át kell lépni.

2008. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
80%
Mert ilyenek az emberek!Sajana ha vaklaki kérdez valami furcsát,röhögnek rajta,meg leveszik a kérdést...
2008. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!