Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek mik a Gyakorikerde...

Szerintetek mik a Gyakorikerdesek.hu legnagyobb hibái vagy amiben fejlődnie kellene?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon Windows XP-s meg a véletlen kérdéshez ne válaszoltat adjon ki.
2017. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy fejlesztői vagy egyéb hibára gondolsz, de szerintem a legnagyobb hiba, hogy tele van az oldal gyerekekkel. Szerintem ez az oldal nem azért van, hogy 10-12 évesek troll kérdéseket írjanak ki. Plusz agyam elszáll amikor a 18+ kategóriában osztják az észt.
2017. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer telefonról tettem fel egy kérdést és fel se tűnt, hogy kellett volna kategóriát választanom...persze hogy rossz kategóriába írtam a kérdést :D szóval ez lehetne feltűnőbb telón is :D
2017. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

A pontozásos rendszer.

Nem adja vissza a válaszok valódi értékét, de ez olyan téma, amiről sokat lehetne írni.

És ha már pontozunk, miért nem véleményezhetjük egy-egy kérdező hozzászólását is?

Így "büntetés" nélkül pocskondiázhatja a neki nemtetsző válaszokat, ha azok nem pont neki adnak igazat.

Rendkívül szubjektív módszer, és apró, egyéni bosszúkra is alkalmat ad.

Sokan csak azért járnak ide, hogy MINDEN választ lepontozzanak.

Ezenkívül igazán nagy híve vagyok a sajtó- és szólásszabadságnak, röviden mindenféle szabadságnak.

De az egyén szabadsga csak addig érhet el, amíg nem bántja a másokét.

Ezt pedig itt a legtöbban nemhogy nem tartják be, de azt sem tudják, mi az.

2017. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A pontozást kellene eltörölni legalább a családi kapcsolatok, vagy a poltika kategóriában. Ott, ahol nincs kézzel fogható jó válasz, csak tippet, tanácsot lehet adni.

Jó lenne, ha nemcsak a kérdéseket, hanem egyes jópofa válaszolókat is lehetne követni. :)

2017. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egész design-ot nem ártana modernesíteni. Ezek a színek a régi korházakra illetve iskolapadokra emlékeztetnek. A többi úgy rendben van. Szerintem egy mobil app sem ártana, ahol kicsit ráfeküdnének az üzenetkúldésekre is, és küldene értesítést amit választhatóan be lehet kapcsolni.
2017. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A saját hozzászólásainkat jó lenne, ha tudnánk törölni!

Pl. a múltkor véletlenül egy választ megint egy másik kérdés alá írtam be.


Legalább az jó lenne, hogy a többiek először nekem, válaszolónak tudjanak egy gombot nyomni, hogy ezt valószínűleg nem ide akartad írni. És ekkor le tudjam törölni, ami félrement...

Ez a Moderátoroknak is sok felesleges munkaórát felszabadítana.

2017. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy olyan lett, mint az internet. Vannak kérdések, amelyektől égnek áll a hajam, de vannak olyan válaszok is. Tehát minden kérdésre van válasz, de honnan tudom, hogy ez a helyes válasz. Mit egy kvízműsor...

Esetleg moderátorok?!

2017. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Markovics Martin válasza:

A Gyakori kérdésekkel nincs baj! A legjobb poéngyűjtő hely a világon! Elég feliratkozni és minden héten megkapom az emberek "néhány érdekesebb" kérdését és a felén szét röhögöm az agyam, hogy magát a kérdést hogy sikerült feltenni, még a válaszokba se kell bele olvasnom és arra a napra meg van a síró görcsöm! :D Szerintem fantasztikus és felül múlhatatlan!


A kérdésedre tényleg válaszolva, mondjuk jobb lenne ha emberi időben érkezne ki a levél nem pedig hajnali 3-kor..

2017. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz, ha lenne egy olyan mód, hogy elavult kérdések.
2017. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!