Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon a Gyakorikérdések.hu...

Vajon a Gyakorikérdések.hu moderátorai mit szólnak, ha egy fake kérdést találnak az oldalon?

Figyelt kérdés
Gyakran megesik ilyesmi...

2017. febr. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Semmit törlik azt kész.
2017. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha a humor kategóriába átrakják.
2017. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fake?
2017. febr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az
2017. febr. 14. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Törlik,törlik,aztán egy idő múlva megunják és a végén csak másik e-mail címmel,illetve jelszóval,és felhasználónévvel jöhetsz vissza.
2017. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha minimális szinten van benne egy kis humor, akkor átrakják a Humor kategóriába, ha meg ninxs akkor simán törlik.
2017. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, régi a kérdés, de mivel a kapcsolódó kérdések rovatban feldobta a rendszer, válaszolok rá. Én egyszer feltettem egy kérdést, amit a témába vágó kategóriában sokan kamu-kérdésnek tekintettek, erre átrakták a Humor kategóriába. Eredetileg is oda szántam, csak akkor nem vettem észre, hogy van Humor kategória is. Tehát a helyzetet nagyon is jól kezelték.
2021. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!