Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más is úgy látja, hogy ez az...

Más is úgy látja, hogy ez az oldal is kezd elfelejtődni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1-másfél évig fel sem néztem ide, amikor legutoljára voltam, akkor még láttam, hogy a nagyobb témák pörögnek, most viszont szinte van, hogy akár 1-2 óránként lesznek új kérdések, teszem azt mobiltelefonos kategóriában.
2017. márc. 2. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
nem. a gyik halhatatlan.
2017. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mostanában is pörögnek a rasszista, jézus imádó és egyéb témák. Én már csak röhögni járok ide.
2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó, nyilván az ilyen, meg a politika az biztos egy olyan hely, ahol a sok ember nem hagyja abba a csámcsogást.


Oda régebben én is csak trollkodni meg röhögni jártam. :D

De emellett meg elég sokat válaszoltam anno normálisan, segítőszándékkal akkor, találtam magamnak jó kérdéseket.

Most meg csak úgy nézem, és alig vannak ilyenek.

2017. márc. 2. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elfelejtődés nem látszik:

[link]


Az tény, hogy a kérdések és válaszok darabszámát tekintve, a GYK túljutott a csúcsponton.

Az átlagos adatok, az indulás óta:

[link]

2017. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz a statokat, hasznos volt. :)
2017. márc. 2. 17:53
 6/7 anonim válasza:
82%
Én max. a szerelem és szex témába járok fel röhögni, meg nagy ritkán trollkodni. :D
2017. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem ez annyira nem igaz. Azaz pl ha nekem van kérdésem mindig beírom egybe a googlebe mert tuti kidob egy hasonló problémát a gyakori is.

Nem hiszem hogy ezzel egyedül lennék.

Viszont az igaz hogy a válaszadók és a kérdésfeltevok száma csökken, de összességében az oldal látogatottság nem hiszen...

2017. márc. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!