Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdések moderátorai...

A gyakorikérdések moderátorai miért nem szűrik ki a nyilvánvalóan kamu hirdetéseket?

Figyelt kérdés
oké, hirdetni azt kell, jön a bevétel, de az "így fogytam le egy hét alatt 10 kilót", "így keresek havonta 650000 Ft-t napi 5 perc munkával" és társai kérdéseket miért engedik fel az oldalra? láthatóan hülyeség, senki nem fog rájuk kattintani, akkor nem lehet inkább szűrni az ilyet?

2017. márc. 14. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Hirdetést nem lehet elhelyezni az oldalon. Ha ilyet látsz miért nem jelented?
2017. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennének ilyen reklámok ha nem lenne rá igény. Mert az emberek igenis rákattintanak, elhiszik és meg is veszik ezeket. Mindkét vonatkozó témában nézd meg milyen tájékozatlan és elborult kérdéseket tesznek fel mind a fogyókúra, mind a pénzkeresés témakörökben.


Csak azért mert az emberek egy része tájékozott és tisztában van a reklámokkal és azok tartalmával, biztos lehetsz benne hogy rengetegen nem azok. Ez olyan, mintha most beléd kötnék hogy te mennyire elmaradott vagy mert nem ismered a reklámblokkolót és akkor egyiket sem látnád.

2017. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 az oldalon elhelyezett hirdetésekre gondolok, nem a kérdésre mint hirdetés


#2 értem a párhuzamot, de ismerem a reklámblokkolót, csak telefonra nincs ilyen (legalábbis valóban nem tudok róla) :)

2017. márc. 14. 18:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Pedig van.
2017. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

az AdBlock böngészőt ismerem, de az nekem nem szimpatikus, az ő alkalmazásukat pedig a Google playen már nem lehet egy ideje megtalálni elvileg, ha ezen kívül is van megoldás, akkor ebben az esetben én is tudatlan vagyok

2017. márc. 14. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor leírom így is: igen, tudatlan vagy.
2017. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4

az AdBlock böngészőt ismerem, de az nekem nem szimpatikus, az ő alkalmazásukat pedig a Google playen már nem lehet egy ideje megtalálni elvileg, ha ezen kívül is van megoldás, akkor ebben az esetben én is tudatlan vagyok

2017. márc. 14. 19:47
 8/13 A kérdező kommentje:
a dupla kommentért bocsi, és lehet hogy tudatlan vagyok, de már eltértünk a fenti kérdéstől, szóval ideje lezárni
2017. márc. 14. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon adsense hirdetések vannak. A google erre kifejlesztett, meglehetősen összetett algoritmusa „dönti el”, miket helyez ki az oldalra.

Erre nincs hatása a moderátoroknak. Legalábbis, amikor a saját oldalamon jelenítettem meg hirdetéseket, csak azt tudtam beállítani, hogy hol jelenjenek meg, s melyik méretben és megjelenítési formában.

A google az adott tartalomhoz igazítja a reklámokat.

2017. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eleve nem feladata a moderátornak ilyet csinálni. A moderátor moderál, az ő munkaköre a bejelentett felhasználói tartalom ellenőrzése. Másra nincs is jogosultsága, csak a saját jogkörén belül eljárni.
2017. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!