Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne jobb, ha negatív...

Nem lenne jobb, ha negatív értékelést csak indoklással lehetne egy válaszra adni?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe egyrészt, mert vannak itt olyan kategóriák, amikbe már meg sem éri válaszolni, hisz egy-két észlény végig lepontozza olvasás nélkül. Másrészt jobb tudni, hogy miért nem hasznos, pl. már nincs hatályban a jogszabály vagy "milyen gáz, hogy ilyen törvény van". Nagyon nem mindegy, melyik okból történt az értékelés.


Az értelmetlen indokú értékeléseket egyszerűen törölnék, a többi pedig olvasható lenne. Így tisztább lenne a kép, s a trollok dolgát is megnehezítené.



2017. ápr. 3. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, hogy egy bevezetésre nem kerülő ötlet jobb lenne-e, vagy sem?
2017. ápr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De, jobb lenne.

Csak nehéz ezt jól megoldani, és nem is fogják megoldani, mert ráadásul még sok munkával is járna.

2017. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges belekezdeni, amikor egy pillanat alatt kijátszható. Annyi random karaktert írsz be ahány kötelező, onnantól kezdve ki van játszva a rendszer. Egy trollt sem fog megállítani, ha valaki végig akarja mínuszolni a válaszokat akkor 2 darab kattintással többe kerül neki hogy bemásolja egymás után a vágólapról ugyanazt a szöveget.


Nincs arra emberi kapacitás hogy bárki egyesével ellenőrizze az értékeléseket amellett hogy napi X ezer kérdés és Y tíz-ezer válasz érkezik be az oldalra amiket folyamatosan jelentgetnek most is (egyelőre a jelenlegi feladatot sem látják el teljeskörűen).

2017. ápr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehetne fokozni a dolgot: automata lenne minden, de aki rendszeresen rosszul értékel, azt egy idő után kizárnák (legalább az értékelésből).

Csak itt is az a gond, hogy 5 perc visszajönni, és ez sincs még megoldva, valamint nem is lesz.

2017. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Én is inkább úgy oldanám meg, hogy más súllyal esne latba mondjuk egy olyan júzer szavazata, aki pl 70%-ban negatív szavazatokat ad és a válaszai átlagszavazata X% alatt van.
2017. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A pontozás már most is így van megoldva. Többet ér (matematikailag) a magas százalékú tagot hasznos/nem hasznos értékelése és jobban befolyásolja a kiszámolt százalékot, mint akinek alacsonyabb az értékelése.
2017. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ja...

csak nagyon keveset számít.

52 vagy 54%-ban hasznos azt jelenti, hogy ketten szavaztak föl, ketten le.

2017. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy több moderátor kellene, sokszor igen lassan reagálnak pár jelzésre.
2017. ápr. 5. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már az is érne valamit, ha csak olyan értékelhetne, aki válaszolt is, bármit, mert akkor nem értékelne ész nélkül, ha neki is lehetne pirosat nyomni.

Elég gyakori, hogy én vagyok az egyetlen válaszoló, részletesen kifejtem az indokaimat, aztán a végén 30 %-on állok. De senki egy szóval se indokolja, hogy miben nincs igazam. Az ilyen dolgokat ki lehetne szűrni.

2017. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!