Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért válaszolnak az emberek...

Miért válaszolnak az emberek ezen az oldalon? Miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondolok, hogy miért látogatjátok ezt az oldalt. Gondolom, többnyire nevettek a mások hülyeségein, vagy néha a saját hülyeségetekre kerestek választ. De mire véljem, amikor valaki tényleg segítőkészen, hosszasan válaszolgat a kérdésekre? Miért jó ez neki? Csak unaloműzés vagy a küldetésének érzi, hogy segítsen?

(Illetve azok motivációja is érdekelne, akik csak beböfögnek valami párszavas, haszontalan kommentet.)



2017. jún. 12. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Barkácsolási, szerelési tippekért jövök, de ettől függetlenül én is írok választ/véleményt ha olyan a kérdés.
2017. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Bevallom, én csak unaloműzésből vagyok itt.
2017. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek másoknak segíteni. Ha van személyes tapasztalatom, vagy jártas vagyok a dologban, akkor nekem örömet okoz az, hogy másoknak a tudásommal segíthetek.
2017. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jókérdés, építésvezető vagyok és néha szoktam tanácsot adni az "otthon" kategóriába, de megbánom sokszor, mert lepontoznak és a sok "egyszer kifestette a szobáját ezért mindent tud az építőiparról" wannabe gyerek beszól hogy nem úgy van, hülyeséget mondok, stb...

Szerintem más szakmai kategóriákra is igaz lehet. Tudomány kategóriát is látogatom néha, ott normálisabbak az emberek.

2017. jún. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Unalom űzésből járok fel hülye kérdéseket keresni, de ha találok olyan kérdést ami értelmes és tudok rá válaszolni akkor miért ne.
2017. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
én azért szoktam válaszolni, mert jó érzés segíteni másoknak.
2017. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Alain Delon ***** válasza:
93%
Nekem az a furcsa, hogy ez valakinél kérdés lehet.
2017. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
96%
A hardveres kérdésekre szokramtam válaszolni. Mert a szervízek/szakik általában átvágják az egyszerű vásárlót. És ezt szeretném megakadájozni.
2017. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Bármilyen kérdésem merült fel a Google mindig kidobta a GYK.

A legutóbb azt írtam a Googleba "Mi az a psytrance goa?"

Itt a GYK megtudtam, hogy drogos zene (ezt böfögte a válaszadó) végül a legértelmesebb választ az Wikipeda adta.

Miért vagyok itt? Kezdetben kíváncsi voltam hogyan látják a magyarok Nietzsche munkásságát, azért meglepett, hogy akad egy-két értékes ember, aki nem ragadt le a politikánál. Miért válaszolok a kérdésekre? Nos, ennek az oka a jóhiszeműség, nem sok köszönet van abban, ha szembemész a többség véleményével. Jó érzés, ha inspirálhatsz valakit egy másfajta gondolkodásra, amiből virágzáshoz vezet. Sajnos az emberek elvesztették a hitüket, bizalmukat s rémeket látnak mimdenhol és hazugságot. (Sokan inkább a polémia miatt válaszopnak, hogy másokat hülyének beállítva önmagát bölcsnek gondolva)

2017. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden fórum jó, ami segít a szaktudást megtartani.
2017. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!