Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem tudják innen valahog...

Miért nem tudják innen valahogyan kitiltani az elmebetegeket?

Figyelt kérdés
Komolyan megijesztenek, főleg a "szexuális" témánál, amennyit káromkodnak meg ahogyan perverzül viselkednek nekem sokk
2017. jún. 14. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon válaszadók 90% csak enyhe pszichés problémákkal küzd tehát nem nyilvánítható elmebetegnek,a további 10% meg nem válik ki a tömegből. :D
2017. jún. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaja már nem is megyek oda :D
2017. jún. 14. 00:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Mert nagyon nagy munka lenne, és ez nem éri meg a fenntartóknak.

Avagy - mennyit fizetnél ezért?

2017. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert újra- és újra visszajönnek a tiltás után. Lehetetlen kiszűrni őket. A legrosszabb, hogy privátba is bombáznak minden baromsággal...
2017. jún. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lehetetlen!

Ha valakit kitiltanak, és új néven bejön, egy rövid ideig nem tud írni.

Ha erre számítva 50 neve van, akkor lehet figyelni az IP címet.

Ha erre is számít, és IP címet vált, akkor még mindig lehet figyelni azt, hogy hova ír és mit.


Csakhogy ezekhez már ember kellene: okos, képzett, fürge, találékony és szorgalmas. Ja, és több is kell belőlük, mert előbb-utóbb álmos lesz és aludnia kell.

Ez az ember akkor jön ide dolgozni, ha rendesen megfizetik.


Szóval: milyen havidíjat fizetnél azért, hogy az ilyen tartalmak 5 perccel a jelentés után eltűnjenek?

2017. jún. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A zártosztályon az ápolt a dokinak:

-Doktor úr! Ha mi lennénk többen, maga lenne az én helyemben, én a magáéban!

.

A bolond bolondnak nézi azt, aki nem hiszi el neki, hogy ő Napoleon...

.

Egy részüknek ez a társalgási forma, más részük így viselkedik, hogy az előzők 'menő'-nek tartsák őket.

2017. jún. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 szenes43 ***** válasza:
0%

Bizonyára van olyan blog ahol a bableves ételízesítése a téma meg a sárgarépa piaci ára. Keresd fel ezeket és nem fogsz felháborodni.

Nekem papírom van róla hogy lóg egy szál deszkám a padláson de mégis itt élvezkedem. Ki tilthatnánk mindenkit veled kezdve mert pld.büdös a lábad,de akkor ki és mit irkálna itt?

2017. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kitiltsak oket csak visszaregisztralnak sajnos.
2017. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Alig vannak itten normálisak, szerintem ők nem is szólalnak meg itt vagy ritkán :D
2017. jún. 14. 15:35
 10/12 anonim ***** válasza:

A büdös lábú embert hogy szűrné ki a rendszer? :D


Viszont én is egyetértek, kérdező! Sokszor érzem már azt, hogy ezek direkte az ember agyára akarnak menni, kicsinálni, és végleg elüldözni a másikat az oldalról. Például a Családi kapcsolatok kategóriát már nem is látogatom, mert egyszerűen rémes, hogy mik mennek ott.

2017. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!